Būtent nuo katino priklauso jūsų gerovė. Nesistebėkite, tai tiesa!

Didžiajai daliai žmonių katės sukelia vien tik geras emocijas. Tačiau kai kurie žmonės atvirai jų nemėgsta: katės juos erzina, nervina, o kartais net sukelia neapykantą. Į tai galima pasakyti: „O kas čia tokio, tai mano asmeninis reikalas – mylėti jas ar ne!“ Gali būti, bet vis tik tokia reakcija į kates – rimta priežastis susimąstyti“.

Katės turi unikalių sugebėjimų

Prieš tūkstančius metų katė atėjo gyventi su žmogumi. Pati pagrindinė priežastis laikyti katę namuose, kaip pasirodė, – visai ne pelių ar žiurkių gaudymas, o tai, kad  katės turi ypatingų bioenergetinių savybių. Jos gali prisiderinti prie aplinkos biolauko ir jį rezonuoti, tuo pačiu koreguodamos, o kai kuriais atvejais netgi visiškai atitaisyti.

Ir kačių šeimininkų pasakojimai, kad pabendravus su augintiniu, praeina visokie skausmai susibalansuoja kraujospūdis – ne išmislas. Bet koks „sutrikimas“ jūsų organizme pasireiškia energetine auros deformacija. Katės, tai jausdamos, stengiasi tai atitaisyti.

Katininių šeimos sugebėjimai tuo nesibaigia. Katės – tai toks žmogaus gerovės indikatorius. Jei mūsų gyvenime viskas gerai, tai ir katė bus rami, dag miegos, prausis.

Kai jums nutinka nemalonumų, augintinis be priežasties nervinasi, blogai valgo, nesirūpina savo higiena. Ypač jautriai augintiniai reaguoja į skandalus šeimoje, ir įdomiausia, kad jie palaiko tą šeimos narį, kurio kaltė ginče yra mažesnė. Pavyzdžiui, jei jūs nepelnytai nubaudėte savo vaiką, katė ateis jo raminti ir atstatinėti jo dvasinės pusiausvyros.

Kaip susiję tarpusavyje katė ir žmogus?

Ryšys tarp katės ir žmogaus yra nevienpusis – ne tik jos jaučia mus, bet ir mes jaučiame jas. Todėl taip mažai žmonių, abejingų katėms – yra arba priešiškumas, arba simpatija. Sutikite, dažnai kačių nemėgsta pikti ir nelaimingi žmonės, o taip pat vaikai, kurie patyrė prievartą šeimoje.

Tačiau vieną dalyką galima drąsiai tvirtinti: tiems, kieno karma gerokai pagadinta, katės sukelia negatyvias emocijas. Tokiems žmonėms reikia susimąstyti, kaip pakeisti savo gyvenimą ir padaryti jį laimingą ir ryškų. Ir štai tada šie pūkuotukai jus džiugins ir mylės.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus