Charakteris pagal gimimo mėnesį: paaiškės karti tiesa

Priklausomai nuo to, kurį mėnesį gimėte, priklauso ir jūsų asmenybė bruožai bei slapčiausios charakterio savybės. Sužinokite, ką apie jus slepia gimimo mėnuo ir įsitikinkite, kad tai – tikra tiesa.

Sausis

Tai yra labiausiai subrendusių žmonių mėnuo. Šį mėnesį gimusios moterys turi viską – erdvius ir didelius namus, protingą vyrą. Tiesa, jų gyvenimą apkartina dažnos ligos, nerimo priepuoliai. Kelią į sėkmę jums garantuos savarankiškumas ir pasitikėjimas savimi.

Vasaris

Tai itin užsispyrusios asmenybės. Tai itin konfliktiški ir sudėtingo charakterio bruožai. Jie drąsiai priima sprendimus, nors, deja, jie ne visada yra teisingi. Jie sugeba dažnai manipuliuoti žmonėmis, todėl jiems pavyksta pasiekti karjeros aukštumų. Tai žmonės, ypač mylintys vaikus.

Kovas

Tai mėnuo, kada gimsta pačios jautriausios moterys. Kovo mėnesį grįžę žmonės yra ypač jautrūs ir pažeidžiami, jiems trūksta užsispyrimo. Jie labai įtarūs, dažniausiai būna viskuo nepatenkinti. Dėl jų drovumo tokios moterys mažai ko pasiekia.

Balandis

Šį mėnesį gimusios asmenybės iš kitų išsiskiria drąsa, atkaklumu, tikslingumu. Šie žmonės visada tiksliai žino, ko nori, todėl beveik visada ir pasiekia savo tikslų. Emocijos ir jausmai nėra jų ištikimiausi palydovai. Kasdieninėse situacijose bei sudėtingomis akimirkomis jie pasikliauja racionaliais sprendimais ir savo protu.

Gegužė

Tai galingos, reiklios, ryžtingos ir bekompromisės asmenybės. Moterys, gimusios gegužės mėnesį, gali lengvai palikti savo vyrus, o vėliau ilgai dėl to gailėtis. Tai itin užsispyrę žmonės, turintys pirmaujančių savybių, todėl jiems labai lengva užimti viršininko pareigas.

Birželis

Birželį gimusius žmones lydi atsargumas. Dažnai tokie žmonės yra labai pažeidžiami ir įtartini, tačiau paprastai malonūs, nekerštingi. Jie nemėgsta konfliktų, daugybę situacijų yra pasiruošę spręsti taikiai.

Liepa

Šį mėnesį gimsta kukliausi ir droviausi žmonės. Jie dažnai save analizuoja. Jų gyvenimą nulemia jų nuotaiką. Kuklūs ir romantiški. Jie žino, kad šeima yra brangiausias jų turtas.

Rugpjūtis

Šį mėnesį gimsta nepriklausomi asmenys, laisvos ir ypatingos moterys. Rugpjūtį gimusios asmenybės yra labai geros, kilnios, dažniausiai – lyderiauja. Jie trokšta būti dėmesio centre, yra nepriklausomi, turi charizmą. Ypač vertina šeimos santykius. Yra sąžiningi, padorūs, todėl gana dažnai lieka apgauti.

Rugsėjis

Karštos asmenybės, kuriso dažnai pasiklysta tarp gėrio ir blogio. Tiki viskuo, kas jiems yra sakoma. Labai ambicingi, todėl dažnai prikuria sau nemažai problemų. Jie mėgsta dideles kompanijas, tačiau geriausiai pailsi būdami vieni. pavydūs ir nepriklausomi.

Spalis

Šį mėnesį gimę žmonės turi gerą atmintį. Moterys dažniausiai iš kitų išsiskiria principingumu, nepasiduoda apgavystėms, visais atvejais bando išsaugoti šeimą, kurioje jie veikia kaip lyderiai.

Lapkritis

Tai labai savanaudiški žmonės, retai kada atsižvelgia į sutuoktinių arba antrųjų pusių nuomonę. Jie taupūs ir ekonomiški, ypač aistringi, seksualūs ir temperamentingi. Jie myli stipriai ir giliai.

Gruodis

Tai moterys, kurių charakteris – tikra bomba. Asmenybės, gimusios gruodį, perspektyvios ir bebaimės, nepriklausomos nuo kitų. Jie sugeba susidoroti su įvairiomis klūtimis. Mėgsta bendrauti, yra labai romantiški, tikri idealistai, labai geri draugai.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus