Sveikata ir grožis

Citrina stipresnė už chemoterapiją 10000 kartų!

Onkologiniai susirgimai yra organizmo užrūgštėjimo pasekmė ir yra gydomi šarminimu.

Tai yra paskutinis medicinos žodis, efektyvi vėžio gydymo priemonė!

Citrina (citrusiniai) yra puikus produktas, galintis nužudyti vėžines ląsteles.

Kodėl mes nežinome apie tai? Todėl kad yra laboratorijos, suinteresuotos kurti sintetinę versiją, kuri atneš joms didžiulį pelną.

Jūs dabar galite padėti draugui, kuriam to reikia, suteikdami jam/jai žinių, kad citrinų sultys gali užkirsti kelią ligai. Pagalvokite apie tai, kiek žmonių galima išgelbėti, atskleidus šią paslaptį, kurią saugo tam, kad nesukeltų pavojaus multimilijonierių ir stambių korporacijų pelnui.

Galimi skirtingi citrinos naudojimo variantai:

Jūs galite suvalgyti minkštimą, gaminti sultis,  gėrimus, šerbetą, sausainius ir t.t.

Citrinai priskiria daug privalumų, bet įdomiausias yra poveikis, kurį ji sukelia cistoms ir augliams. Tai yra įrodyta priemonė prieš visų tipų vėžinius darinius.

Manoma, kad ji labai žalinga bet kurioms vėžio rūšims. Taipogi ji laikoma antimikrobiniu elementu prieš bakterines infekcijas ir grybus, vidaus parazitus ir kirmėles. Be to, citrina reguliuoja kraujo spaudimą, mažindama aukštą. Dar citrina veikia kaip antidepresantas, nuimdama įtampą ir nervinius sutrikimus.

Ši informacija buvo patikrinta daugiau nei 20 laboratorinių bandymų nuo 1970 metų ir parodė sekančius rezultatus:

Citrina ardo piktybines ląsteles 12-oje vėžinių darinių, įskaitant krūties, prostatos, kasos vėžį…

Citrinmedžio sudėtis parodė 10000 kartų geresnius rezultatus nei produktas Adriamycin – preparatas, kuris paprastai naudojamas chemoterapijos pasaulyje, lėtindamas vėžinių ląstelių augimą.

Ir kas dar labiau stulbina: šis citrinų terapijos tipas ardo tik piktybines vėžines ląsteles, neliesdamas sveikų ląstelių.

Tai jums tikrai patiks!

Related Articles

You cannot copy content of this page