Idomybes

Dabar tinka idealiai: vestuvinė suknelė įkvėpė moterį sulieknėti 50 kg

Moteris sulieknėjo 50 kg dėl vestuvinės suknelės. Vestuvės – labai svarbus įvykis ir tą dieną visi jaunavedžiai nori atrodyti idealiai. Tačiau kartais dėl to reikia gerai padirbėti.

Taip buvo ir amerikietei Meredit Hatson iš Teksaso valstijos. 2019 vasarą jos mylimasis Stivenas pasiūlė jai tekėti už jo ir Meredit sutiko. Tačiau po to jai iškilo problema – moteris, kuri tuo metu svėrė 116 kg, nerado vestuvinės suknelės. Būtent tai ir paskatino Meredit susirūpinti sveikata. Ji nusprendė sulieknėti, kad rastų idealią suknelę ir tilptų į ją.

Savo kelią iki lieknumo ji pradėjo 2019 rugpjūtį, kai iki vestuvių liko šiek tiek daugiau nei metai. Jei anksčiau Meredit pusryčiams valgė spurgas, o pietums ir vakarienei greitąjį maistą, dabar ji perėjo prie visiškai kitokio raciono. Moteris sužinojo, kas yra kalorijų deficitas ir teisingas baltymų, riebalų bei angliavandenių santykis, o taip pat ėmė treniruotis sporto salėje. Šie veiksmai davė rezultatų. Savo vestuvių dieną 2020 lapkritį Meredit svėrė 93 kg ir pozavo su gražia suknele.

Tai buvo išties neįtikėtina, vestuvių dieną aš jaučiausi graži. Nors ir nepasiekiau savo svajonių svorio, aš taip didžiavausi tuo, ką jau padariau,- pasidalijo Meredit.

Moteris numetė 23 kg, tačiau nepanoro sustoti. Ji toliau lieknėjo ir per sekančius metus numetė dar 27 kg. Dabar ji sveria 65 kg, o jos drabužiai sumažėjo 8 dydžiais – nuo 3XL iki S. Meredit taip pamėgo sveiką gyvenimo būdą, kad tapo fitneso trenere ir dabar padeda kitiems žmonėms.

Tačiau ji tęsia darbą su savimi. Pasak moters, ji planuoja dar kurį laiką maitintis su kalorijų deficitu, kad susitelktų į problemines zonas. O po to ji nori prisiauginti daugiau raumenų masės.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page