Idomybes

Darbštuolis žino, kaip paversti savo sodo sklypą tikru saldainiuku. Lengvesnio būdo nesurasi

 1. Kad tavo mangalas atrodytų stilingai, būtų nenuobodus ir įsipaišytų į visą landšafto dizainą, naudok gabionus. Atrodo labai įdomiai.
 2. Labai jauki vieta šeimyniniams pasisėdėjimams šiltais vasaros vakarais. O tai tik tinklas, akmenys ir pora lentų. Papildomam dekoravimui naudok pagalvėles.
 3. Kaip tau patinka tokia automobilio aikštelė? Po stogu galima atnešti ir stalą su kėdėmis ir ten rengti triukšmingus vakarėlius.
 4. Tiesiog puiki idėja! Dabar medelis džiugins akį net per vidurį asfalto dangos.
 5. Tokios sienos padės suskirstyti zonomis sodo sklypą. Ir atrodo labai puikiai.
 6. Padaryk konstrukciją iš tinklo ir akmenų. Įdėk ten seną bačką ir įleisk žuvyčių. Štai ir mažas dekoratyvinis prūdas! Dar kelias vandens lelijas iš gretimo prūdo – ir išvis pasaka.
 7. Nereikia ilgai žaisti su plytomis, Juk galima naudoti gabionus. Garažas, sandėliukas, pavėsinė – tai viska tinkama konstrukcija.
 8. Puiki idėja gėlynui.
 9. Pamatas tvorai, nenaudojant cemento. Būčiau anksčiau žinojęs…
 10. Akmeys tinkletvoros vaidmenyje — puiki apsauga nuo pašalinių akių. Be to galima lengvai formuoti bet kokį išlenkimą.
 11. Puikus atitvaras vasaros terasai.
 12. Dar vienas geras mangalo variantas.
 13. Štai tokie mieli suoleliai bus ne tik pasisėdėjimams, bet ir papuoš tavo sodybą.
 14. Galima net sukurti skulptūras. Išeina labai neįprastas dekoras.
 15. Ir dar keletas idėjų gėlynams. Sutikite, tai žymiai geriau už senas padangas ir lentas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page