Didžiulę žiurkę – monstrą rado žaidimo aikštelėje Londone

Londono kenkėjų kontrolės specialistai susidūrė su siaubingu padaru. Vienoje iš miesto vaikų žaidimų aikštelių jie rado milžinišką žiurkę, kuri buvo keturių metų amžiaus vaiko dydžio.

Apie tai praneša „Narodnaya Pravda“, su nuoroda į red-like.com.

Pranešama, kad gyvūno ilgis siekė keturias pėdas (122 cm), o svoris virš 25 svarų (daugiau nei 11 kg).
Nors vidutinis normalios suaugusios žiurkės ilgis yra nuo 9 iki 11 colių (23-28 cm) plius 7-9 colių (18-23 cm) uodegai.

Baisus padaras buvo rastas jau negyvas.

Vienas iš vietinių gyventojų papasakojo, kad dabar Londone yra milžiniškų žiurkių invazija, valdžios institucijos kovoja su šia problema nuodų pagalba. Problema atsirado dėl to, kad gyventojai neuždaro šiukšlių konteinerių. Todėl žiurkės turi pakankamai maisto, jos valgo „keptą vištieną ir ryžius“, kas turėjo įtakos jų skaičiui ir dydžiui.
Priminkime, kad mokslininkams pavyko pagauti didžiulę žiurkę, kuri gyvena Ramiojo vandenyno Vanuatų saloje (Saliamono salos). Saloje dešimtmečiais pasakojo istorijas ir dainavo dainas apie žiurkes, tačiau mokslas iki šiol nežinojo šių gyvūnų. Ją rasti yra gana sunku, nes ji gyvena medžių viršūnėse, o dar ir sudėtingoje lietaus salos vietovėje.

Priminkime, kad vienas iš naudotojų įkėlė į tinklą neįprasto katino nuotrauką, kuris yra mylimas jo brolio augintinis. Mielas gyvūnas turi vieną ypatybę – katino letenos pirštai yra išsiplėtę ir panašūs į žmogaus.
Mes taip pat rašėme, kad interneto žvaigžde tapo katė iš Kinijos vardu Luhu. Unikali katės snukio išraiška atspindi gilų liūdesį, kas pakerėjo tinklo vartotojus. Daugelis blogerių užjaučia gyvūną. Dėl neįprastos išvaizdos, katei sukurtame Instagram puslapyje, susirinko daugiau kaip 135 tūkst. gerbėjų.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus