Didžiulis banginis «prisėlino” prie poilsiaujančiųjų Kalifornijos pliaže . Video

Niekas nepastebėjo didžiulio žinduolio.

Kalifornijos valstijos gyventojai turėjo unikalią galimybę paplaukioti kartu su pilkuoju banginiu. Tačiau apie tai jie sužinojo, tik pasižiūrėję šį video. Publikacijos autorius puslapio Orange County Outdoors redaktorius. Kadrai filmuoti iš drono.

Kaip matosi video filmuke, Montage Laguna Beach poilsiautojai tiesiog nepastebėjo, kaip prie jų “prisėlino” šešių metrų ilgio žinduolis. Pilkasis banginis ramiausiai praplaukė nedideliame gylyje. Toks neįprastas vizitas liko nepastebėtas nei besimaudančiųjų, nei besiilsintys paplūdimyje.

Filmuko autorius pastebi, kad žmonės lygiai taip pat būtų nepastebėję ir ryklio. Tada šis filmukas turėtų visiškai kitokį charakterį. Reikia pažymėti, kad video labai greitai paplito per visus populiarius tinklus. Taip pat jį parodė ir National Geographic. Įspūdingi kadrai peržiūrėti 1,6 mln. kartų.

Can you believe this? A Gray Whale stealthily swam into the shallows at the Montage Laguna Beach Resort today, passing completely unrecognized by nearby swimmers! Thanks Mark G. of Orange County Outdoors for this incredible perspective.

Posted by Newport Coastal Adventure on Teisipäev, 8. august 2017

zibainis.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus