Dingęs labradoras grįžo ne vienas, bet su draugais

Sutuoktiniai Lora ir Kailas Krieriai dažnai paleisdavo savo juodą labradorą vardu Bo pabėgioti lauke. Jie žinojo, kad Bo visada grįš namo. Tačiau vieną vakarą šuo negrįžo. Žinoma, Lora ir Kailas susirūpino, ar jų augintiniui nenutiko kas bloga. Sutuoktiniai Krieriai patraukė ieškoti šuns. Paieškos truko visą vakarą. Kai tapo visiškai tamsu, jie grįžo be nieko.

Namuose jie per socialinius tinklus paskelbė apie šuns dingimą. Rytą Kailas vėl iškeliavo į paieškas. Tačiau ir šįkart visi bandymai nedavė rezultatų. Po kelių valandų Lorai paskambino ir pasakė, kad matė juodą šunį su kitais gyvūnais. Sužinoję adresą Krieriai nuskubėjo savo šuns.

Bo per tą laiką nukeliavo pakankamai toli. Jį rado už 9 km nuo namų. Kai sutuoktiniai pašaukė savo augintinį, tai nustebę pamatė, kad paskui jį bėga dar vienas labradoras, tik šviesios spalvos. Tačiau tai buvo ne viskas. Toliau nuo jų, tačiau labai stengdamasi neatsilikti, bėgo ožka.

Nustebęs Kailas pasiėmė kartu abu savo šuns draugus. Vėliau Krieriai išsiaiškino, kad antras šuo priklauso jų kaimynams. Jis taip pat dingo tą dieną kaip ir Bo. Ožka taipogi gyveno netoliese. Ji irgi išėjo pasivaikščioti ir vakare negrįžo.

Visi šių gyvūnų šeimininkai nusprendė netrukdyti neįprastai draugystei. Dabar jie bent žino, kur gali dingti jų augintiniai.

šaltinis readme.group

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus