Dukters kūną lavonmaišyje užsegęs tėvas: turėjau būti šalia jos

Skausmo po dukros mirties negalintis ištverti tėtis pasidalijo labai liūdna savo patirtimi, kai teko pačiam pamatyti savo jau mirusią dukrą. Tėtis Timas Shermanas iš Ohajaus, Jungtinių Amerikos Valstijų, pasidalijo siaubingais išgyvenimais, kuriuos teko patirti.

Emocingas įrašas socialiniame tinkle „Facebook“ sulaukė daugybės reakcijų, rašoma „The Sun“.

Jis pasakoja, kad Kalėdų išvakarėse sulaukė policijos pareigūnų skambučio. Pareigūnai jam pasakė, kad jo dukra mirė. Jo dukra anksčiau vartojo narkotikus, tačiau šiuo metu gydėsi nuo šios priklausomybės.

„Ji netgi sakė man, kad niekada daugiau nebenori vartoti narkotikų, niekada nebenori grįžti prie to skausmo, kurį teko išgyventi“, – rašė Timas.

„Kai ji pradėjo gydytis, aš jai sakiau, kad visada būsiu tas žmogus, kuris ją palaikys absoliučiai kiekviename žingsnyje. Aš turėjau būti šalia jos visada, kiekvieną akimirką, kiekvieną skaudžią akimirką“, – skausmą liejo tėtis.

Jis pasakoja, kad kai sužinojo oficialią dukros mirties priežastį, negalėjo to suvokti protu. Jo dukra mirė savo lovoje perdozavusi narkotikų. „Kritau ant sniego ir verkiau kaip vaikais“, – tą vakarą ir skaudų pareigūnų skambutį prisimena vyras.

Kai atvyko prie mirusios dukros, dėl saugumo sumetimų, jos liesti negalėjo. Tačiau ponas Shermanas paprašė pirštinių ir paskutinės galimybės apkabinti savo jau mirusią dukrą.

Timui buvo leista savo mirusios dukros kūną įdėti maišą.

„Aš be galo pasiilgau savo dukros. Aš ją labai mylėjau. Aš žinau, kad yra žmonių, kurie patyrė panašią ar dar skaudesnę patirtį, tačiau noriu pasakyti, kad nesvarbu, ką jūs darote, ar kas esate, tačiau heroinas yra didžiausias blogis, kuris gali sunaikinti jūsų gyvenimą“, – skaudžiais išgyvenimais internete dalijosi Timas.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus