Idomybes

Duobutės sėjimui: morkos, svogūnai, ridikėliai sudygs per savaitę! Greitam lysvių žymėjimui

Lysvių paruošimas sėjimui

Tai pakankamai kruopštus darbas, kadangi nuo lysvių kokybės priklauso derlingumas. Kad sutaupytumėte laiko ir neeikvotumėte jėgų duobučių kasimui, paimkite pakuotę, dėkite ją dugnu prie žemės ir spauskite, kol dirvoje susidarys charakteringi įgilinimai, kurių vidun telieka patalpinti sėklas.

Sodinukai

Kiaušinių pakuotės – ideali tara sodinukams, juk jos kompaktiškos, o persodinant iš ten augalus tikimybė pažeisti šakneles minimali.

Kompostas

Šios kartoninės dėžutės puikiai tiks daržinio komposto gamybai, kurio dėka padidės dirvos derlingumas ir pagerės jos struktūra.

Paukščių lesykla

Per šalčius paukščiams kaip niekada reikalingas lesinimas, o iš dėžutės, virvelės ir skanėstų jums elementariai pavyks padaryti patogią lesyklą.

Darbeliai

Rankdarbių mėgėjai rado būdą panaudoti kiaušinių pakuotes gamindami visokiausius gaminius. Jūs tik pažiūrėkite, koks grožis:

Aprašyti patarimai juokingai paprasti, tačiau tuo pat metu labai efektyvūs, todėl prisiminkite juos ir būtinai papasakokite draugams.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page