Idomybes

Dvi merginos draugavo nuo vaikystės ir nė neįtarė, kad jos yra seserys

Ne tik indų filmuose žmonės randa savo giminaičius prabėgus dešimtmečiams. Taip išties nutinka ir realiame gyvenime.

Amerikietės Ešli Tomas ir Toja Vimberli draugavo nuo mažų dienų. Nuo tada, kai Toja perėjo į vidurinę mokyklą, ja ėmė rūpintis pusantrų metų vyresnė Ešli. Mergaitės greitai susidraugavo ir tapo neišskiriamos.

Tomas ir Vimberli mėgo vienodą muziką, joms patiko tie patys filmai ir aktoriai. Net drabužių stilius buvo toks pat. Žodžiu, mergaitės tapo viena kitai daugiau, nei šiaip draugės.

Ešli buvo našlaitė. Mamos neteko, kai buvo dar maža, o tėčio mergaitė nepažinojo. Ją auklėjo patėvis. Toja, atvirkščiai, turėjo pilną šeimą. Kenetas Vimberlis labai gerai elgėsi su dukros drauge. Jie dažnai trise žaidė ir vaikštinėjo.

 

Ešli ir Toja draugavo 17 metų. Kartą Tomas mamos draugė socialiniuose tinkluose pamatė Keneto fotografiją su mergaitėmis. Ji ir atskleidė Ešlei paslaptį: misteris Vimberlis – jos tėvas. Šokiruota ji atėjo pas draugę ir viską jai papasakojo.

Toja pasiūlė atlikti DNR testą. Jis parodė, kad mergaitės išties giminaitės. Kai Kenetas tai sužinojo, ilgai negalėjo patikėti. Juk Ešli mama, su kuria jis turėjo trumpą romaną, jam nesakė, kad laukiasi jo vaiko.

„Aš laimingas sužinojęs, kad turiu dar vieną dukrą. Nors ir po šitiek metų“,- prisipažino misteris Vimberlis.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page