Estetikos menas: maisto nuotraukos merginą pavertė „Instagram“ žvaigžde

Gyvenant XXI-ajame, technologijų amžiuje, socialiniai tinklai užima labai didelę dalį mūsų gyvenime. Dažnas jais naudojasi kaip priemone, išreikšti save ir savo idėjas.

24-erių medicinos seselė, gyvenanti Australijoje, Yan Dong savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje dalijasi nuotraukomis, kurių alkanam geriau nereikėtų žiūrėti!

Keliautoja-gurmanė – taip save sekėjams socialiniuose tinkluose pristato jauna mergina. Šimtą tūkstančių sekėjų turinčios Y. Dong aistra – kelionės ir skanus maistas, kuriuo ji dalijasi socialinėse platformose. Merginos paskyroje galima rasti ne tik prabangių, estetiškai patiektų patiekalų nuotraukų, bet taip pat ir gatvės ar pakelės užkandinėse randamo maisto.

„Dievinu būti turiste – pajusti skirtingos šalies kultūros skirtumus, ragauti tradicinį maistą ir gerėtis vaizdais“, – dailymail.co.uk pasakojo Y. Dong.

Vis dėlto ligoninės ir oro uostų duris kasdien varstančios merginos kasdienybėje yra ir dalykų, kurie jai nepatinka – tai artimųjų ilgesys: „Kiekvienąkart, kai išvykstu, noriu kuo greičiau sugrįžti pas savo šeimą, kad galėčiau pasidalinti patirtais įspūdžiais. Greičiausiai, dėl to darau tiek daug nuotraukų…“,– šyptelėjo mergina.

Jeigu ir Jūs norite su sekėjais dalintis tokiomis nuotraukomis, kokias daro Y. Dong, mergina turi kelis patarimus, kaip savo profilį paversti patrauklesniu: „Svarbiausia – fotografuoti tai, kas Jums tikrai patinka. Būna, nepavyksta nuotrauka perteikti to, kas yra realybėje, tačiau tam reikia praktikos“, – teigė mergina. Jeigu norite fotografuoti maistą – mergina pataria tai daryti darbo dienomis, kai bus mažiau lankytojų, o ne savaitgaliais. Jei tai kokia nors lankytina vieta – taip pat nepatingėkite atsikelti kuo anksčiau ryte ir pasistengti būti ten pirmi!

Kelionių ir apetitą keliančio maisto nuotraukomis galite pasigerėti mūsų galerijoje

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus