Gyvūnai

Flegmatiškas šuo balkone tapo pagrindine Gdansko įžymybe

Lenkijos miestas Gdanskas populiarus tarp turistų – čia ir senovinė architektūra, ir puikūs pliažai. Tačiau
dabar svarbiausia jo įžymybė – šuo, tupintis balkone.

Štai jis, mūsų herojus! Jo vardas Milko.

Auksaspalvis retriveris gyvena Politechnikos ir Varšuvos Geto Herojų gatvių kampe.

Šuo nieko nedaro, o tiesiog apžiūrinėja praeivius. Tačiau jo fizionomijos išraiška tokia miela ir žvilgsnis toks draugiškas, kad neįmanoma nesustoti. Tiesą sakant, taip ir išėjo – šunelio foto pasirodė socialiniuose tinkluose, turistai suplūdo minia ir štai interneto žemėlapiuose ir turistų žinynuose puikuojasi nauja įžymybė.

Pirma eilutė reitinge

Tiesa, Google žymą pašalino, esą, nėra oficialių duomenų. Tačiau tai jau neturėjo jokios reikšmės – Milko 5 žvaigždučių reitingas yra aukštesnis nei Luvro su 4,7, Tadžmahalo su 4,6 ir Laisvės statulos su 4,7. Kai šunelio nėra balkone, turistai rimtai nusimena – koks nusivylimas!

Kai ateina šalčiai, Milko rečiau pasirodo balkone, tačiau pavasarį vėl sugrįžta.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page