Gimėte šią dieną? Gyvenime jūsų laukia tikras stebuklas!

Numerologai įsitikinę, kad žmogaus likimas priklauso ne tik nuo planetų išsidėstymo, bet ir nuo dienos, kurią jis gimė.

Fabiosa.com rašo, kad, priklausomai nuo to, kurią dieną išvydote pasaulį, klosis ir jūsų gyvenimas. Skelbiama, kad būtent 19-ąją mėnesio dieną gimę žmonės gyvenime, anksčiau ar vėliau, tikrai sulauks stebuklo.

Ypatingi gyvenimo pokyčiai jų laukia sulaukus apvalaus jubiliejaus – 20-ojo, 30-ojo, 50-ojo. Tikėtina, kad būtent tuo laikotarpiu kardinaliai versis jų gyvenimai. Tai gali įvykti perkopus 30-ąjį gimtadienį.

Tikėtina, kad būtent tada jiems pavyks įsigyti namus, apie kuriuos svajojo. Nekilnojamas turtas šiems žmonėms – didelė vertybė, todėl dėsite visas įmanomas pastangas, kad įsigytumėte nuosavą būstą.

Po 40-ojo gimtadienio tokių žmonių laukia labai svarbus karjeros pokytis. Gali būti, kad kaip tik tada, kai 19-ąją mėnesio dieną gimę žmonės galvos, kad po 40-ojo gimtadienio jų nebelaukia nieko šviesaus ir smagaus, likimas iškrės malonų pokštą ir sukurs pokyčius, pakeisiančius jų gyvenimą.

Ypatingos gyvenimo permainos tikėtinos žmonėms, gimusiems ir kitomis dienomis:

rimti likimo iššūkiai laukia žmonių, gimusių 4, 6, 12 dieną; maloniomis staigmenomis apdovanoti žmonės, gimę 10, 16, 27 dienomis.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus