Gimimo metų horoskopas: paskutinio skaičiaus paslaptis

Remiantis senovės kinų skaičių horoskopu, kiekvienais metais žemė būna valdoma kokios nors vienos stichijos: ugnies, vandens, žemės, medžio ar metalo. Astrologai mano, kad kiekviena stichija turi įtakos tais metais gimusio žmogaus charakteriui ir likimui. Jį galima iššifruoti pagal paskutinį gimimo metų skaičių. Pasitikrinkite!

Paskutinis gimimo metų skaičius 0 arba 1

Stichija – metalas

Kryptis – Vakarai

Spalva – balta

Sezonas – ruduo.

Metalo stichijos žmonės žino, ko nori. Jiems labai svarbus aplinkinių pripažinimas, tačiau kiekvienu momentu jie pasirengę ginti savo požiūrį. Jie nebijo vienatvės ir sugeba išgyventi net labai sudėtingomis sąlygomis. Šie žmonės kelia didelius reikalavimus sau ir aplinkiniams. Metalo žmonės siekia pinigų, valdžios ir prabangaus gyvenimo.

Paskutinis gimimo metų skaičius 2 arba 3

Stichija – vanduo

Kryptis – Šiaurė

Spalva – juoda

Sezonas – žiema

Vandens atstovai dažnai plaukia pasroviui ir būna priklausomi nuo svetimos nuomonės. Jie sugeba bendrauti, pasižymi išvystyta intuicija, todėl gali tapti diplomatais ir užsiimti tokiais darbais, kuriems reikalingas komunikabilumas. Vandens stichijos žmonės būna uždari ir nenuoširdūs asmeniniuose santykiuose, linkę manipuliuoti kitais.

Paskutinis gimimo metų skaičius 4 arba 5

Stichija – medis

Kryptis – Rytai

Spalva – žalia

Sezonas – pavasaris

Medžio stichijos žmonės būna atviri pasauliui, dažnai dosnūs ir linkę švaistyti pinigus. Jie yra darbštūs ir prisiima daugiau užduočių, nei gali susidoroti. Jų kūrybingumas ir sugebėjimas įtikinėti padeda būti sėkmingiems beveik visose sferose. Šios stichijos žmonės – patikimi draugai ir idealūs komandiniai žaidėjai, bet jiems reikia gerokai pasistengti, kad netaptų visiškai priklausomi nuo kitų.

Paskutinis gimimo metų skaičius 6 arba 7

Stichija – ugnis

Kryptis – Pietūs

Spalva – raudona

Sezonas – vasara

Ugnies stichijos žmonės labai energingi, nuolat ieško naujovių ir yra linkę siekti savo tikslų bet kokiomis priemonėmis. Jie tampa gerais vadovais, nes pasižymi išskirtiniu intelektu ir charizma. Jie gali būti nesivaldantys ir net linkę į agresiją. Ugnies žmonės sunkiai pakelia vienatvę, tačiau bendraudami dažnai būna pernelyg egoistiški ir nepaiso kitų nuomonės.

Paskutinis gimimo metų skaičius 8 arba 9

Stichija – žemė

Kryptis – centras

Spalva – geltona

Sezonas – pereinamasis etapas tarp sezonų

Žemės stichijos žmonės būna labai rūpestingi savo artimųjų atžvilgiu. Jiems patiems labai trūksta meilės. Jie būna linkę net draugystėje ieškoti sau naudos. Išvystyta intuicija leidžia jiems bet kur įžvelgti plačias perspektyvas, bet avantiūrizmo stoka trukdo jiems daug išlošti. Jie būna linkę į visišką kontrolę, bet koks neaiškumas gali išvesti juos iš pusiausvyros ar net tapti depresijos ar priklausomybių priežastimi.

šaltinis www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus