Gimtadienį šventusiai O. Pikul-Jasaitienei – kvapą gniaužianti staigmena

Trečiadienį, sausio 10-ąją atlikėja, verslininkė ir vizažistė Oksana Pikul-Jasaitienė atšventė savo 34-ąjį gimtadienį. tv3.lt žinoma moteris vakar atskleidė, kad didžiulio vakarėlio rengti nežada. Sakė, kad, kaip ir kiekvienais metais, jos šventė tikrai nebus ypatinga.

„Kadangi tai net ne jubiliejus, vakare susitiksiu su brangiausiais žmonėmis ir artimiausiomis draugėmis vakarienei restorane“, – teigė O Pikul-Jasaitienė.

Visgi net ir nerengiant iškilmingos puotos gimtadienis gali atnešti nepakartojamų emocijų. Būtent taip šiandien jaučiasi su tv3.lt skaitytojais gimimo dienos kadrais besidalijanti jubilietė.

„Kaip gi vakarėlis gali būti nelinksmas, kai geriausios draugės susirenka skaniai pavakarieniauti?“ – geromis emocijomis spindi O. Pikul-Jasaitienė. Vos įžengusiai pro prabangaus sostinės restorano „Le Provence“ duris gimtadienio kaltininkei amą atėmė bičiulių staigmena: „Mane labai pradžiugino viena bičiulė, kuri kuria gėlių puokštes. Visą mūsų stalą išpuošė nuostabiomis dekoracijomis“.

Žinoma moteris pastaraisiais metais su trenksmu ir naujais užmojais grįžo į Lietuvos pramogų pasaulį: „Praėjusieji metai buvo puikus, bet kasmet sau sakau, kad jie galėjo būti dar geresni – daugiau darbo, idėjų, svajonių realizavimo, bet tikiu, kad atėjusieji bus nuostabūs (nusijuokia)!“, – pasakojo O. Pikul-Jasaitienė.

Sau žinoma moteris ateinantiems metams linki paprastų dalykų, svarbiausias jų – sveikata: „Atrodo, esi jaunas žmogus, kaip gi čia sau linkėsi sveikatos, bet jos tikrai labai reikia… Tai – svarbiausias dalykas. Šiais laikais be sveikatos neįmanoma: gyvenimo ritmas yra įtemptas ir sudėtingas, tad sveikatos tikrai labai reikia. Juk ne be reikalo sakoma, kad sveikas žmogus – laimingas žmogus, tuomet jis produktyvus, darbingas, o gera nuotaika tiesiog liejasi“, – tikino žinoma atlikėja.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus