Gražiausia pasaulio mergaitė. Tai 5-metė iš Nigerijos

Socialiniais tinklais šiais laikais informacija plinta labai greitai. Neretai dalykai, kuriuos matė milijonai žmonių, tampa tikromis sensacijomis. Taip nutiko ir Jarei, penkerių metų mergaitei iš Nigerijos.

Fotografui Mofe Bamuyiwai pasidalijus jos nuotraukomis, kurios kaipmat apskriejo visą pasaulį, ji pelnė gražiausios mergaitės titulą. Nors nuotraukos yra be galo paprastos, ne vieną pakerėjo ryškios ir gilios Jare akys, ligi oda ir natūralūs plaukai.

„O, taip. Ji žmogus. Ji taip pat ir angelas! – po nuotrauka rašė fotografas. – Galėjau priversti ją juoktis, tačiau nusprendžiau, kad tik natūrali aplinka ir akys padės atskleisti tikrąjį grožį.“

Internautai niekaip nesuprato, kur M. Bamuyiwa rado tokio įspūdingo grožio mergaitę. Jos nuotraukos sulaukė tūkstančių „patinka“.

„Štai kaip atrodo gražiausia mergaitė pasaulyje“, – rašė vienas.

„Dėl savo natūralaus grožio šis vaikas tapo tikra interneto sensacija. Ją dabar žino visi“, – teigė kitas.

Jare kartu su dar dviem seserimis turi atskirą instagramo paskyrą, kurioje dalijasi akimirkomis iš fotosesijų. Visos trys merginos išties pasižymi nepaprastu grožiu, tačiau tik atsidūrus prieš profesionalaus fotografo objektyvą atsiskleidžia tai, ką paprasta akimi pamatyti sunku.

šaltinis www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus