Idomybes

Gražiausia planetos mergytė suaugo, kas liko iš jos grožio

Mergytė, vardu Meika, tapo viena iš mažiausių pasaulio modelių. Ji gimė Australijoje. Ten mažylę pamatė prodiuseriai. Tai nutiko visai atsitiktinai.

Mergytė buvo tada visai mažutė, apie 3 metukų. Ji buvo žavinga ir jau tokiame amžiuje gavo savo pirmą kontraktą ir honorarą.

Nusifilmavimas žinomam prekiniam ženklui buvo jos karjeros startas. Po to ją ėmė kviesti į mados peržiūras, pasaulinio garso renginius. Mergytė netgi gavo užsakymą iš kino kompanijos Worner Brothers.

Visi buvo įsimylėję gražiąją mergytę. Ji iškovojo e tik mados apdovanojimus, bet ir pateko į gražiausių pasaulio vaikų sąrašą.

Tačiau bėgo metai ir mergytė keitėsi. Džiugina tai, kad jos grožis niekur nedingo, o evoliucionavo Bet dabar ji pati užsiėmė savo karjera ir aktyviai reklamuoja save. Tai jai kuo puikiausiai sekasi.

Ji turi daug įdomių projektų ir kontraktų. Nenuostabu, juk jos grožis natūralus, o patirtis iš mažų dienų taip pat padeda judėti modelio karjeros keliu.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page