Idomybes

Gražuolė ištekėjo už nelabai patrauklaus vaikino – štai kokia tapo jų dukra

Apie šią porą sklando nemažai gandų. Viskas todėl, kad visuomenė nusprendė, jog vaikinas su tokia eiline išvaizda visiškai ne pora tokiai gražuolei. Bet nepaisant to jie kartu jau 4 metai, augina dvi žavias dukreles ir nesiruošia sustoti. Ką gi, pažvelkime į jų gyvenimą.

Gražuolė ir „pabaisa“

Liusė Luvela buvo labiau panaši į porcelianinę lėlę, nei į realią moterį. O štai jos vyras Penas – paprastas vaikinas, visiškai įprastos išvaizdos.

Stebėdami šią porą iš šono žmonės laužo galvą: ką tokia gražuolė galėjo rasti tokiame nepatraukliame vyriškyje? Kai kurie iškart daro išvadą, kad Penas turbūt labai turtingas ir Liusė su juo išskirtinai dėl pinigų. Tačiau tai netiesa, dar daugiau – mergina uždirbdavo daugiau, nei jos sutuoktinis. Tiesiog jų meilė – kažkas tokio, išeinančio iš įprastų ribų.

Iš pradžių įsimylėjėliams buvo sunku kentėti apkalbas ir kreivus žvilgsnius, tačiau šiandien jie jau įprato prie šnabždesių už savo nugaros ir nekreipia į juos dėmesio.

Po to, kai Liusi ir Penas oficialiai susiejo save santuokos saitais, visiems tapo įdomu, kaip atrodys jų vaikai. Juk kai tėvai tokie nepanašūs vienas į kitą, jų palikuonių išorė – tikra loterija.

Greitai įsimylėjėliai patenkino visuomenės smalsumą ir parodė, kaip atrodė jų dukrelės. Vaikų oda šviesesnė, nei tėvo, tačiau jų išvaizdoje galima įžvelgti jo bruožų. Kas liečia mamą, tai ir iš jos mažylėms kai kas teko.

Pirmoji Liusės ir Peno dukra gimė 2016 m. Jos plaukai banguoti,  didelės akys ir labai mielas veidelis.

Antroji mažylė atėjo į pasaulį 2018 m.  Jos žvilgsnis taip pat labai išraiškingas ir gražūs veido bruožai. Akivaizdu, kad vaikai paėmė visa kas geriausia iš savo nepanašių vienas į kitą tėvų.

Dabar Liusė augina dvi mažas princeses ir visiškai nesigaili ištekėjusi. Tyli šeimyninė laimė su mylimuoju ir krūva vaikučių – būtent tai, apie ką ji svajojo.

Tarp kitko, Penas užsiėmė verslu ir turi žymiai didesnes pajamas nei tada, kai jie pradėjo susitikinėti. Galiausiai jie  įrodė visam pasauliui, kad tikra meilė egzistuoja ir ji nepriklauso nuo išvaizdos.

Related Articles

You cannot copy content of this page