Grožio klinikoje – siaubas: suleista gydymo injekcija nuo vėžio sukėlė baisiausias pasekmes

Gydytojų eksperimentai gali ne tik gelbėti gyvybes, bet ir pražudyti. Nuo vėžio galinčia išgydyti naujoviška terapija susigundžiusi moteris dėl bandymų prarado gyvybę, rašo news.com.au.

Moteris vardu Chan susigundė išbandyti gydymą nuo vėžio CIK ląstelėmis (citokinais indukuotos, į naviką besitaikančios ir vėžines ląsteles naikinančios ląstelės). Moters pasirinktas eksperimentas Honkongo grožio klinikoje kainavo tikrai brangiai – daugiau nei 6 tūkst. 400 eurų.

Praėjus vos savaitei po procedūros, kurios metu moteriai buvo sušvirkšta injekcija klinikoje, moteris mirė, o jos kraujyje buvo aptikti tokie bakterijų kiekiai, kokie randami nepagydomai AIDS sergančių asmenų organizmuose. Šis atvejis, įvykęs 2012 metais, sukrėtė visą Honkongo grožio medicinos industriją, kuri buvo įvertinta kaip nevaldoma.

Praėjus beveik penkeriems metams, už „naująjį gydymą“ atsakingas gydytojas Stephenas Chowas pagaliau išgirdo nuosprendį – jis siunčiamas 12 metų į kalėjimą. Laboratorijos darbuotojas Chan Kwun-chungas, kuris parengė moteriai suleistą injekciją, į kalėjimą buvo pasiųstas 10 metų.

Mirusios moters vyras tvirtina, kad nusikaltėliams, kurie galvojo tik apie „greitus ir lengvus pinigus, o ne apie pacientus“, jis negali atleisti ir jokia jiems paskirta bausmė nesugrąžins jam mylimos žmonos.

NUOTRAUKOS: Plastinių operacijų maniakė parodė pilvą: buvo visiškai išjuokta

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus