Idomybes

„Gruodžio 23-ią užmigdymas.“ Aviganė neteko šeimininko, o butas parduodamas

Iš vienos fotografijos aš iškart supratau, kad ši aviganė savo gyvenime matė daug sielvarto ir jos likimas kaba ant plauko. Tik pasmerkti gyvūnai žiūri tokiu žvilgsniu, tie, kuriems reikia pagalbos. Galiausiai taip ir buvo.

Anksčiau kalė Rada turėjo šeimininką, kuris darė dėl jos viską, nes mylėjo savo augintinę. Bute aviganė gyveno su šeimininku ir jo sugyventine. Prieš metus Radai atliko operaciją, tačiau ji sugebėjo atsistatyti ir grįžti į normalų gyvenimą, tačiau nutiko baisus dalykas – kalytės šeimininkas mirė. Tą dieną jos pasaulis sugriuvo. Mylimo šeimininko netektį Rada pakėlė labai sunkiai.

Moteris, kuri gyveno su juo, grįžo į savo namus, o šunį uždarė vieną koridoriuje. Nuo tada Rada sėdi visiškai viena, užrakinta tarp keturių sienų.

Berods pas ją ateina kartą per dieną, kad pašertų ir išvestų į lauką. Tai kažkas pašalinis, ne giminaičiai.

Kalytė su dideliu nekantravimu laukia šio pašaliečio atėjimo. Juk ji liko visiškai viena. Daugiau niekas nebeglosto jos galvos, niekas nebekviečia ir nebekaso pilvuko. Šeimininko giminaičiams ji tiesiog našta.

Vargšė nežino, kad prieš Kalėdas ją ruošiasi užmigdyti, kadangi butą, kuriame ji gyvena, jau parduoda.

Gruodžio 23 jos laukia paskutinė diena. Štai tokia „dovana“. Lyg siaubo filme. Ir niekas, visiškai niekas negali jai padėti. O gal paprasčiausiai nenori. O dienos lekia neįtikėtinai greitai, baisioji diena artėja.

Diena, kai kažkas pas ją ateis paskutinį kartą ir nuveš į kliniką, todėl kad ji daugiau niekam nebereikalinga. Norisi šaukti ir verkti. Kodėl taip??? Kas davė žmonėms leidimą spręsti, kam kiek gyventi?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page