Gydytojai metė nežmoniškas pastangas, kad ją išgelbėtų: tai pirmas toks kūdikis pasaulyje

Daugelis žmonių, laukiančių kūdikio gimimo turi tik vieną norą – kad mažylis arba mažylė gimtų sveiki. Deja, ši svajonė kartais pakimba ant plauko ir niekas nebegali pasakyti, kuo viskas baigsis. Tokia istorija pasidalino ir gydytojai, gelbėję mažiau nei 400 gramų svėrusią ankstukę, rašo viralthread.com.

Mažoji ankstukė, kuriai buvo duotas Manushi vardas, gimė 12 savaičių per anksti ir svėrė nepilnus 400 gramų. Tai tapo didžiulis iššūkiu gydytojams ligoninėje, nes paprastai pilnai išnešiotas kūdikis sveria tarp 2,7 ir 4,1 kilogramo.

Istorija apie stebuklingą mergaitės išgyvenimą paviešinta tik dabar, nes prieš pusę metų buvo duodama tik 0,5 procento tikimybė, kad ankstukė išgyvens. Dabar ji su motina pagaliau išleista iš ligoninės.

Mergaitė gimė po cezario pjūvio, nes buvo pastebėta, jog jos 48 metų amžiaus motinai Seetai labai kyla spaudimas. Tuo metu pradėjus tikrinti kūdikio būklę ir padarius ultragarso tyrimą nustatyta, kad yra problemų su kraujotaka. Todėl Rajastano mieste (Indija) moteriai ligoninėje skubiai atliktas cezario pjūvis. Nepaisant to, kokia maža Manushi gimė, ji pajėgė pati kvėpuoti, kas, gydytojų teigimu, prilygo stebuklui. Labiausiai medikai buvo susirūpinę dėl nepilnai išsivysčiusių mergaitės smegenų, kepenų ir širdies.

Beveik 16 tūkstančių dolerių kainavęs mažylės gelbėjimas buvo finansuojamas ligoninės.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus