Gyventi padedančios užuominos

Jeigu sėkmė nuo jūsų nusisuko – greičiausiai tai įvyko dėl jūsų pačių. Egzistuoja taisyklės, su kuriomis beprasmiška kariauti, jos veikia su visais bet kokiomis sąlygomis.

15 išmintingų minčių, pasiskolintų iš religijų

1. Džiaugsmas. Kentėti – kvaila ir beprasmė veikla. Žmogus sukurtas laimei, ne kančioms!

2. Pagalba pasauliui. Tobulink save, išnaudok savo talentus, ištiesk pagalbos ranką artimiesiems. Padėdamas pasauliui, padedi pats sau.

3. Meilė. Kuo daugiau skleidi meilės ir gėrio, tuo geresnis tampa tavo ir artimųjų gyvenimas. Ši paprasta taisyklė gali greitai nuvyti nelaimes! Kiekvienas žmogus moka mylėti. Dovanok savo meilę ir ji tau grįš kaip sėkmė visose gyvenimo sferose.

4. Nėra nieko atsitiktinio. Atsitiktinumų negali būti – sistema, kuri atrodo kaip chaosas, – tobula! Atmink, kad visi tavo žodžiai ir poelgiai, tiek geri, tiek blogi, turi pasekmių. Stenkis palaikyti balansą, skleisdamas gėrį!

5. Mąstyk pozityviai. Jeigu tavo mintyse apsigyvens tikėjimas, viltis ir meilė – viskas nusidažys naujomis spalvomis ir pagerės. Niekas neturi prasmės, jeigu gyveni su bloga nuotaika.

6. Būk ramus. Visada išlaikyk ramybę ir mainais gausi laimę!

7. Tikėk. Jeigu tikėsi, kad viskas bus gerai, taip ir bus. Tikėjimas – didžiausia varomoji jėga.

8. Įsiklausyk į save. Turi atsakymus į visus tave dominančius klausimus, svarbiausia – laiku išgirsti teisingumo ir gėrio balsą savo širdyje.

9. Tave myli. Net kai darai piktus ir neapgalvotus poelgius, visada turi vilties, kad tau atleis. Yra jėga, kuri tave myli nepaisant nieko.

10. Neteisk aplinkinių. Jeigu teisi kitus – nuteis ir tave, jeigu apgaudinėji – apgaus ir tave. Elkis su kitais išmintingai.

11. Nieko nekaltink. Dėl visų savo problemų žmogus kaltas pats – blogos mintys, nusivylimai, neteisingi sprendimai keičia gyvenimą į blogąją pusę.

12. Klestėk! Turi viską, kad galėtum gerai gyventi. Žmogui reikia daug mažiau, negu esame įpratę galvoti.

13. Būk gailestingas. Pagailėk pikto žmogaus, nusišypsok žiauriam – niekada su jais nesupanašėk.

14. Vystykis. Jeigu nesivystai, kenki sau. Vystymosi sustabdymas pritraukia nesėkmes.

15. Ne „Už ką?“, o „Kam?“. Žinok – apvaizda nemiega, viskas su tavimi vyksta ne šiaip sau.

Bet kokie sunkumai – tai tik pamokos, kurios daro mus geresnius. Prisiminkite šias užuominas ir laimė nušvies jūsų gyvenimą!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus