Horoskopas birželio 13 d. (trečiadienis)

Avinas (03.21 – 04.20)
Pasistenkite atsiriboti nuo visų problemų – pradedant smulkiomis, baigiant didžiausiomis. Nesileiskite, kad jumis naudotųsi tiek fizine, tiek ir dvasine prasme. Atėjo metas pailsėti ir jums, gal net praverstų savaitėlė atostogų.

Jautis (04.21 – 05.21)
Šiandien būsite puikiausios formos. Aplinkiniai su nekantrumu lauks kiekvieno naujo jūsų žingsnio. Galite veikti ką tinkamas, nes šiuo metu turi sektis viskas. Naudokitės savo sėkmės momentu.

Dvyniai (05.22 – 06.21)
Jūsų nuomonė per visą dieną gali labai dažnai keistis, todėl prieš imantis kokių nors darbų verta bent kelis kartus pagalvoti. Dar geriau būtų, jei pasitartumėte su patikimu ir išmanančiu žmogumi.

Vėžys (06.22 – 07.22)
Gali būti, kad per daug norite ir (kas jums apskritai nesvetima) visko iš karto. Šiandien verta peržiūrėti savo ambicijas ir, galbūt, kažko atsisakyti. Na, bent jau kuriam laikui…

Liūtas (07.23 – 08.23)
Šiandien aplinkiniai kažkodėl tikės kiekvienu jūsų žodžiu, kad ir kokia nesąmone bandytumėte įtikinti. Tokia situacija nuodėmė būtų nepasinaudoti, bet persistengti taip pat nereikėtų.

Mergelė (08.24 – 09.23)
Gali būti, kad esate kur kas labiau priklausomas nuo kitų žmonių nei jums atrodo. Teks pripažinti šį nemalonų faktą ir atitinkamai pakoreguoti savo elgesį. Jeigu tokia situacija jums nepatinka, galvokite, ką galėtumėte pakeisti.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)
Puiki diena užmegzti naujas pažintis ar atnaujinti seniai pamirštas. Pasistenkite nugyventi šią dieną taip, kad gautumėte iš jos maksimalios naudos savo šeimyniniam ir asmeniniam gyvenimui.

Skorpionas (10.24 – 11.22)
Šiandien reikės priimti tam tikrą sprendimą, beje, geriausia tai daryti ilgai neatidėliojant, nes atsiras norinčių padaryti tai pirma jūsų. Gyvenimas nelauks, jei jums norėsis ilgėliau pasvarstyti.

Šaulys (11.23 – 12.22)
Laukite permainų. Aplinkybės klostysis taip, kad ramus jūsų gyvenimas įgaus kitą pagreitį. Veikiausiai atsiras papildomų rūpesčių, bet galima tikėtis, kad jie bus malonūs.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)
Šiandien galite leisti sau keisti sprendimus kiekviename žingsnyje, begėdiškai išduoti žmones, kurie aklai pasitikėjo jumis ir t. t. Jūsų šypsenos žavesys pakerės aplinkinius ir išpirks sunkiausią kaltę.

Vandenis (01.21 – 02.19)
Jūs taip gerai susidorosite su savais darbais, kad imsite gailėtis, pamatęs jų pabaigą. Galite tikėtis ir aplinkinių gero vertinimo ar net premijos už puikų darbą.

Žuvys (02.20 – 03.20)
Būtų visai naudinga šiandien pasiskųsti balsu, net jei klausytojas tebūtų veidrodis. Greičiau suprasite, kaip spręsti savo problemą, jei įvardysite ją visiems suprantama kalba.

šaltinis www.bns.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus