Horoskopas gruodžio 10 d.

Avinas (03.21 – 04.20)

Galimi ginčai, teisminiai procesai, susiję su dalybomis, skolomis. Pažintys šiandien lemtingos- sutiktas žmogus gali iš esmės pakeisti jūsų gyvenimą. Asmeniniuose santykiuose bus gausu maišaties, sunkiai pripažinsite savo klaidas.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien ypatingai negalėsite pakęsti tų, kurie puikuosis, juodins kitus ir bet kokia kaina sies įrodyti, kad yra pranašesni už jus. Jumyse kils noras priešintis ar konkuruoti. Apskritai sunkiai prisitaikysite prie bendrų taisyklių, suvaržymai žadins norą priešintis.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Sunkokai seksis bendrauti su kolegomis – norėsis rodinėti savo teisumą, atrodys, kad klysta visi, išskyrus jus. Gali būti, kad teks taisyti svetimas klaidas. Tiem kurie pradėjo naują veiklą ar ėmė dirbti naujame kolektyve, turėtų būti ypatingai atsargūs, kad nesusigadintų reputacijos.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Laukia įdomūs susitikimai, tik gal būsite įsitempę labiau nei paprastai. Atidžiau vairuokite, atsargesni būkite su buitine technika. Atidžiau išklausykite aplinkinių prašymus, nesivelkite į konfliktus.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Nesistenkite visų darbų nudirbti vieni. Kolegų parama gali pasirodyti kur kas reikalingesnė ir vertingesnė nei manėte. Vieni Liūtai šiandien jausis pavargę nuo nuobodaus darbo, kitiems norėsis didesnių iššūkių, didesnio užmokesčio.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien puikiai pasirodysite derybose, pokalbiuose su viršininkais ar dėl darbo. Pamatysite, kad ne visada daugiau laimi tie, kurie daugiau dirba. Kartais visgi svarbu laiku pasiūlyti originalių idėjų ar tiesiog gražiai pašnekėti.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien užtektų būti savimi ir maloniai bendrauti su tais, kurie kažko iš jūsų tikisi. Sėkmė priklausys nuo sugebėjimo organizuoti darbą. Jautresni plaučiai, raskite laiko pasivaikščioti gryname ore.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Rūpesčių gali kelti finansiniai reikalai. Teks atidžiau tvarkyti biudžetą, peržiūrėti išlaidas. Jokiu būdu nesiskolinkite, nepaartina ir investuoti. Verčiau pasiieškokite papildomo darbo.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Profesinėje veikloje norėsis didesnių permainų – naujų perspektyvų, kylant karjeros laiptais ar bent didesnio atlyginimo. Kol kas blaškytis nepatartina, palikite viską taip, kaip yra. Laikas permainoms dar neatėjo.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Ožiaragiams dar neatėjo metas siekti didelių tikslų. Protingiau būtų baigti pradėtus darbus, nevengti atsakomybės. Kad ir kaip būtumėte išsiilgę romantiškų nuotykių, turėkite kantrybės palaukti.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Finansiniai reikalai bus gana slidūs. Nesivelkite į konfliktus su viršininkais, nemėginkite nurodinėti kolegoms, kaip elgtis – į jūsų neigiamas reakcijas būtų atsakyta su dvigubu priešiškumu.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Profesinėje veikloje šiandien mažai kas priklausys nuo jūsų. Būtų išmintingiausia nekelti sau didelių uždavinių, nestengti pranokti savęs ar kitų. Susidursite su aršia kritika, aštria konkurencija ar neteisingais išpuoliais.

šaltinis www.santarve.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus