Horoskopas gruodžio 12 d.

Avinas (03.21 – 04.20)

Būsite pernelyg įsiaudrinę, permainingos nuotaikos. Gali nuvilti žmogus, kuriuo iki šiol labai pasitikėjote. Susilaikykite nuo iniciatyvos, naujų idėjų ir pasiūlymų. Vakare stenkitės pailsėti, atsikratyti per dieną susikaupusios įtampos.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien galite sulaukti nemalonių naujienų. Neskubėkite atsikratyti lyg ir nebereikalingų daiktų, nutraukti senų pažinčių – artimiausiu metu jūsų požiūris gali visiškai pasikeisti. Gali būti, kad nusivilsite kolektyvine veikla ar kolegų kompetentingumu.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Nepriimkite kiekvienos pastabos asmeniškai. Tegu kritika paskatina apmąstyti savo veiksmus, galbūt ne viską darėte tinkamai. Šiandien išliks į paviršių ilgą laiką ignoruotos problemos. Sprendimui rasti prireiks laiko ir pastangų.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Diena gali prasidėti neplanuotomis išlaidomis. Šiandien daug kas gali klostytis ne taip, kaip jūs tikėjotės. Nesinervinkite dėl to, lėčiau veikdami ir klaidų mažiau pridarysite. Pajusti dienos ritmą ir pamėginkite prie jo prisitaikyti.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Būkite ypač atsargus – šiandien galite suklupti ten, kur vakar gal nė nebūtumėte pastebėję kliūties. Ne laikas pradėti naujus darbus, svarbius reikalus verčiau atidėkite rytdienai. Naujasis pažįstamas ateityje gali tapti jūsų varžovu ar net priešu, būkite su juo santūresnis.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Galite turėti rūpesčių dėl sveikatos – gresia chroniško uždegimo paūmėjimas, buitinė trauma ar apsinuodijimas. Ne pati geriausia diena leisti pinigus ar planuoti būsimas išlaidas – vargu ar tie planai bus realizuoti.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Greičiausiai pateksite į patį audringų įvykių sūkurį, bet pridėję ranką prie širdies turėtumėte pripažinti, kad didžia dalimi kaltininkas esate jūs pats. Jei pastaruoju metu užsiiminėjote tik visuomeniniais reikalais, nesirūpinote namais, buitimi, galite sulaukti ultimatumo iš artimųjų. Kasdieniai reikalai pareikalaus kur kas daugiau laiko ir pastangų, nei galite įsivaizduoti.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Neverta šiandien tikėtis ko naujo ir įdomaus. Darbe laukia tie patys rutininiai reikalai, tik šįkart jie gali jums pasirodyti dar nuobodesni ir beprasmiškesni nei paprastai. Tik vakarop pavyks įkvėpti šviežesnio oro. Neatsisakykite romantiškos vakarienės ar nekaltos pramogos su senu draugu.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Nesukoncentruokite dėmesio į nemalonius dienos momentus ir negaiškite laiko svajodami apie tai, ko niekada nebus. Turite teisę tikėtis geresnio, kita vertus, ir dabar nėra taip blogai, kaip jums gali pasirodyti. Vyno taurė ar šalto alaus butelis po visų dienos darbų praskaidrintų nuotaiką.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Problemos darbe ir namuose laukia jūsų sprendimo. Labai norėsis įrodyti savo pranašumą aplinkiniams – bendradarbiams, draugams, pažįstamiems, namiškiams Nesiimkite sudėtingų finansinių operacijų, neskolinkite ir nesiskolinkite pinigų.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Pats laikas daryti išvadas, sumuoti rezultatus, skaičiuoti pelną ir išlaidas. Gal verta iš naujo įvertinti artimiausius tikslus, peržiūrėti planus? Puikus metas plėsti akiratį: sėkmė lydės visus besimokančius, studijuojančius, apskritai ieškančius informacijos.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Kurdamas ilgalaikius planus verčiau numatykite kelis galimus ir priimtinus variantus, juo labiau, kad finansinė padėtis kol kas lieka neaiški. Tvarkydamas reikalus pirmenybę teikite valstybinėms ar visuomeninėms organizacijoms, poilsį derinkite su naudinga veikla.

šaltinis www.santarve.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus