Horoskopas gruodžio 13 d.

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien būkite atsargesni – jumis mėgins pasinaudoti, išgauti pažadą ar primesti įsipareigojimą, dėl kurių vėliau tektų gailėtis. Nepamirškite, kad nebūtina į pyktį atsakyti pykčiu. Jums pravers humoro jausmas, kurio tikrai nestokojate.

Jautis (04.21 – 05.21)

Pačiam netikėtas pykčio proveržis gali ilgam sugadinti santykius su kolegomis ar viršininku. Pamėginkite save sudrausminti, bendravimas – menas, kurio mokomasi visą gyvenimą. Nepamirškite, kad šiandien itin svarbu klausytis ir išklausyti kitus.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Paklausę kito nuomonės šiandien galite turėti apčiuopiamos naudos, tad bent apmąstykite gautus patarimus, nors iš pirmo žvilgsnio jie atrodytų juokingi ar nepritingi. Žvaigždės pataria šiandien prislopinti nuotykių troškimą, ypač jei turite šeimą.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien patartina nesėdėti sudėjus rankų ir nelaukti likimo malonių. Baugu? Visgi išdrįskite imtis to, kam niekaip nepasiryždavote. Rezultatų iš karto galite neišvysti, tačiau su laiku įsitikinsite, kad buvo verta nugalėti baimę ir pamėginti.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Netinkama diena kelti sau didelius uždavinius. Pradėti bet kokio pobūdžio projektai nebus sėkmingi, galite nepastebėti svarbių niuansų. Jei itin trokštate naujovių, užsiimkite būsto atnaujinimu. Būkite atsargesni su aštriais daiktais.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Manote, jog viską kruopščiai suplanavote, tad nesėkmių tiesiog negali būti. Nieko panašaus – šiandien nusiteikite ne patiems maloniausiems netikėtumams. Ne dėl jūsų kaltės strigs darbai, pikčiausia, kad nieko negalėsite pakeisti.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Atsargiau – šiandien galite prikrėsti kvailysčių. Jus valdys aklos emocijos, viršų ims nekantrioji, netolerantiškoji jūsų pusė. Pasistenkite bent vakarą praleisti tarp žmonių, kuriais galite pasitikėti, kurie nepasinaudos piktam jūsų silpnybėmis.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Aplinkiniai šiandien bus nusiteikę agresyviai. Menkiausias jūsų neteisingas judesys ar sprendimas bus tučtuojau pastebėtas ir pasmerktas. Už nesėkmės kiti bus linkę kaltinti jus. Kuo mažiau iniciatyvos, tuo geriau.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Kritiškai ar net priešiškai jūsų atžvilgiu nusiteikusių žmonių šiandien netrūks, tačiau geranoriškumas ir rodomas dėmesys padės įveikti nesupratimo sieną. Patys venkite paskalų ir skubotų išvadų. Stenkitės tiek darbo reikaluose, tiek asmeniniuose santykiuose siekti maksimalaus aiškumo.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šiandieninėms jūsų problemoms netiks nė vienas standartinis sprendimo būdas. Teks ieškoti naujų sprendimų. Išeitį padėtų rasti artimo žmogaus patarimas. Svarbiausia – kuo mažiau abejokite savimi ir nemėginti išlieti blogos nuotaikos ant aplinkinių.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Visą dieną neduos atsikvėpti svetimi rūpesčiai: draugų bėdos, artimų žmonių tarpusavio kivirčai ar nesusikalbėjimas, kolegų ginčai, kuriuose būsite kviečiamas tarpininkauti ir t.t. Pasistenkite kuo mažiau gilintis ir galvoti apie tai, kas vyksta. Tai, kas vyksta, su jumis nesusiję, neužsikraukite svetimų rūpesčių.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Jei kažkas nesutinka žaisti pagal jūsų taisykles, neskubėkite griebtis prievartos ar šantažo – negarbingos priemonės anksčiau ar vėliau atsisuks prieš jus patį. Valdingi, mėgstantys vadovauti šiandien turėtų atidžiau save kontroliuoti.

šaltinis www.santarve.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus