Horoskopas gruodžio 14 d.

Avinas (03.21 – 04.20)

Palanki diena daugeliui veiklos sričių, ypač popietė žada būti produktyvi. Spręskite su nekilnojamuoju turtu susijusius klausimus, pasirūpinkite namų jaukumu, keliaukite, bendraukite. Pasitelkę sumanumą, rasite papildomo uždarbio galimybių.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien pamėginkite atrasti jus dominančią sritį – apskritai bet kokios naujovių paieškos bus sėkmingos. Energijos nestigs, ypač antroje dienos pusėje, tad neleiskite laiko veltui. Vakare gali apnikti niūresnės nuotaikos – pasistenkite, kad neprotingas užsispyrimas nesugadintų santykių su namiškiais.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Dvyniams – sėkmingas metas spręsti finansiniams reikalams, pasirūpinti buitimi, galiausiai skirti dėmesio savo kūnui, garderobo atnaujinimui. Ne visi prisiimti įsipareigojimai šiuo metu džiugins, tačiau suvoksite, kad jūs puikiai juos vykdote. Didžiuokitės savo pasiekimais.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Vėžiai šiandien bus kiek išsiblaškę. Nerūpestinga nuotaika užkrėsite ir kolegas. Visgi teks atlikti jums patikėtą užduotį, kuri gali užimti visą pusdienį. Neskubėkite, įsigilinkite į kiekvieną smulkmeną.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Mėginkite įgyvendinti kokį sumanymą, kad ir koks beprotiškai drąsus šis jums atrodytų. Pirmas žmogus, į kurį kreipsitės pagalbos, galbūt netrykš entuziazmu, tačiau neabejokite – bendraminčių rasite. Jūsų moto šiandien – atkaklumas.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Produktyvi, sėkminga diena – seksis bendradarbiauti, priimti rimtus susitarimus. Kolektyvinė veikla bus taip pat sėkminga, tad imkitės bendrų sumanymų. Žinoma, neatsidėkite vien darbo reikalams – asmeniniame gyvenime laukia daug nepamirštamų akimirkų, juo labiau jei ir patys parodysite iniciatyvą.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Būsite puikiai nusiteikę, aktyvūs, kūrybingi. Drąsiai skirkite rimtus susitikimus, planuokite veiklos plėtrą. Nebijokite imtis vadovavimo – lengviau nei paprastai pelnysite pagarbą, populiarumą.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Palanki diena naudingoms pažintims megzti, stiprinti esamus ryšius. Visame kame stenkitės laikytis aukso vidurio – bet kokie kraštutinumai šiandien jus išbalansuotų. Į vyresnybę su prašymais ar pasiūlymais geriau kreiptis antroje dienos pusėje.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jei turite idėjų, pats laikas jomis pasidalyti su žmonėmis, kurie gali jus suprasti ir tinkamai įvertinti. Jūsų sumanymai įkvėps kolegas, sutvirtinsite autoritetą. Gali būti, kad netgi palypėsite karjeros laiptais.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Akivaizdu, kad jūsų gyvenime artėja permainos. Gali būti, kad atsikratysite ar bent jau nuspręsite atsikratyti kai kurių blogų įpročių ar suprasite, jog jumis bandoma pasinaudoti. Jei kas nors neduoda ramybės, pasistenkite kuo aiškiau suformuluoti problemą ir ieškoti sprendimo.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Viena iš sėkmingesnių dienų pastaruoju metu. Esate kupinas energijos ir idėjų, kurios vienaip ar kitaip tiesiog privalo būti realizuotos. Lengvai seksis bendrauti su žmonėmis, ypač su priešingos lyties asmenimis.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandien ir artimiausiu metu atsivers naujos galimybės – turėsite progos atskleisti savo sumanymus ir sudominti jais valdžią bei naujus žmones. Užmegzti ryšiai klostysis sėkmingai, jūsų idėjos bus sutiktos geranoriškai ir prielankiai. Asmeniniame gyvenime tikėtinas ilgai lauktas ramybės, taikos laikotarpis.

šaltinis www.santarve.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus