Horoskopas gruodžio 16 d.

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien pats to visai nenorėdamas galite kažką stipriai suklaidinti. Venkite dalyti patarimus, ką siūlyti ar reikalauti. Jei imsitės ką aiškinti, įsitikinkite, kad jus tikrai suprato teisingai.

Jautis (04.21 – 05.21)

Visą savaitę artimiesiems negalėjote skirti pakankamai dėmesio, tad šiandien visą dieną pašvęskite kaltei išpirkti. Raskite kantrybės ir laiko išklausyti visus, kas tik nori su jumis pasikalbėti.юбюбюююю

0+

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Būtinai pasikalbėkite su artimu žmogumi apie tai, kas jus pastaruoju metu kankina. Greičiausia išgirsite įdomų patarimą ar bent sulauksite supratimo ir užuojautos.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien ypač lengvai pasiduosite provokacijoms. Galimi nuolatiniai barniai ar kivirčai su visais kartu ir su kiekvienu atskirai. Pasistenkite neprarasti humoro jausmo – jums šiandien tai vienintelis vaistas.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Pernelyg didelis jūsų pasitikėjimas savo jėgomis gali sukelti konfliktą šeimoje. Saugokitės ką nors taisydamas nesugadinti galutinai. Susilaikykite nuo neplanuotų kelionių.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien būsite labai ūkiškas ir praktiškas. Užsiimkite namų reikalais – tai suteiks džiaugsmo namiškiams ir pasitenkinimo nuveiktais darbais jums. Kur nors toli keliauti iš namų nevertėtų.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Ši diena atneš daugybę naujų įspūdžių. Finansinių rūpesčių neturite, gal net vertėtų pamąstyti apie tai, kur pelningai investuoti netikėtai atsiradusius pinigus. Nesinervinkite, jei tėvai ar vyresni giminaičiai bandys įkyriai piršti savo nuomonę.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Nesiaiškinkite santykių su artimaisiais, nesivelkite į barnius ar ginčus. Yra dalykų, kuriuos net pats artimiausias žmogus mato visai kitaip nei jūs. Nesistenkite nieko perdirbti, būtų neįdomu, jei visi žmonės būtų vienodi.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jūsų dėmesio šiandien sieks visi, pradedant artimiausiais giminaičiais ir baigiant atsitiktiniais praeiviais. Jei kam teks atsakyti neigiamai, pasistenkite tai padaryti taktiškai.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Ieškantys romantikos ar meilės šiandien gali ją rasti. Antroje dienos pusėje tikėkitės malonaus siurprizo ar dovanos iš artimo žmogaus. Pasistenkite nepiktnaudžiauti alkoholiu ir nepersivalgyti.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Būkite šiandien švelnus ir mylintis – artimieji apsidžiaugs, o ir jums patiems bus malonu. Venkite pokalbių, galinčių peraugti į ginčą ar diskusiją. Niekam nieko neprivalote įrodinėti, gerbkite kito nuomonę.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Pasistenkite išsaugoti jums brangius santykius, net jei tektų paminti išdidumą. Leiskite brangiam žmogui pajusti jūsų dėmesį, sugalvokite mielą staigmeną. Jūsų santykiams tikrai nepakenks šiek tiek romantikos.

šaltinis www.santarve.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus