Horoskopas gruodžio 17 d.

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien stenkitės išvengti konfliktinių situacijų darbe. Pasistenkite visus suprasti, būkite pasirengę visiems padėti, bet kokie nesutarimai turės neigiamas pasekmės, kurias dar ilgai jausite. Beje, gali išlįsti jūsų darbo trūkumai, padarytos klaidelės.

Jautis (04.21 – 05.21)

Aktyvi diena. Daug judėsite, karštligiškai semsitės žinių, ieškosite naujų kontaktų, be vargo sutvarkysite įvairiausius reikalus. Nespjaukite į protingų, autoritetingų žmonių patarimus – jie pravers dabar ir ateityje.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien gerai pamąstykite, ar verta plaukti prieš srovę. Greičiausiai jūsų trokštamas tikslas vertas pastangų, darbo, tačiau nereikėtų konfliktuoti su aplinkiniais. Rimtus reikalus pamėginkite aptarti neformalioje aplinkoje.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Didžiausias laimėjimas – pasiektas kompromisas, to šiandien ir siekite, stenkitės neprarasti kolegų pasitikėjimo. Galima įdomi pažintis, kurios dėka patobulėsite, praplėsite žinias. Santykiuose su sutuoktinių venkite kraštutinumų.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Apsibrėžkite vieną veiklos sritį, kurioje šiandien norėtumėte pasiekti maksimalių rezultatų. Netinkamas laikas atsakingam pokalbiui – menkiausia abejonė savimi, blefas būtų iš karto pastebėti.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Nuosekli darbotvarkė apsaugos nuo netikėtumų, laukia įtempta, tačiau naudinga diena. Neabejokite savo jėgomis, net jei paaiškės, kad kolegos ar partneriai jūsų nepalaiko. Itin apgalvokite finansinius sandorius.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Ne visi jūsų lūkesčiai šiandien pasiteisins. Galimi rūpesčiai dėl nekilnojamojo turto, tiesa, daug pagelbės draugai. Patartina nedramatizuoti susiklosčiusių aplinkybių ir nebijoti praradimų – priimkite juos kaip paskatinimą ieškoti naujovių.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Tausokite jėgas, analizuokite susiklosčiusią situaciją – galbūt ji nėra be išeities. Teisumą šiandien sunkiai seksis įrodyti, tačiau nebūtina daužyti sienos, be to, kai kuriems jūsų darbams ar sumanymams aplinkinių pritarimas nėra būtinas.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Esate garbingas žmogus, visuomet gražinate skolas. O štai žmonės, kuriems patys skolinate, mėgsta pamiršti, kad yra skolingi. Nesileiskite išnaudojami ir nepabijokite pareikalauti to, kas teisėtai jums priklauso.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Ko gera, šiandien teks padaryti nuolaidų, antraip neišvengsite konfliktų. Aplinkybių verčiami galbūt turėsite priimti nelengvą sprendimą. Kad ir koks būtų sprendimas, pajusite palengvėjimą, kad pagaliau apsisprendėte.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Vis pataikysite atsidurti įvykių centre. Įvykiai greičiausiai klostysis ne taip, kaip tikėjotės, tačiau jūs be vargo prisitaikysite prie kintančių aplinkybių. Nepamirškite duotų pažadų, vykdykite susitarimus.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Nenustebkite, jei viskas erzins, jei susidursite su neteisinga kritika. Nervų sistema bus jautroka, lengviau pavargsite. Skirkite šį dieną jėgų kaupimui, apmąstykite savo silpnąsias ir stipriąsias vietas, taip pat – kas jūsų tikrieji draugai.

šaltinis www.santarve.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus