Horoskopas gruodžio 18 d.

Avinas (03.21 – 04.20)

Palanki diena sumanymų įgyvendinimui, įvairiausių projektų realizavimui, ypač jei rūpinatės kitų gerove ar siekiate gauti finansavimą kilniam tikslui. Jei pajusite, kad darosi sunku, drąsiai prašykite pagalbos daugiau patirties turinčio žmogaus. Aklai mėgindami prasimušti į priekį ne ką laimėsite.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien turėsite progos sutikti žmogų, kurio dėka kils ne vienas naujas sumanymas. Atidžiai stebėkite, ką jis ar ji veikia – pasisemsite dar ir patirties. Nepamirškite pasirūpinti šeimos narių gerove, skirkite jiems dėmesio.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Ryžkitės išsakyti, ką galvojate. Žmogus, kuriam skirti jūsų žodžiai, nusipelnė žinoti, kaip jaučiatės, be to, ir pačiam ant širdies palengvės. Išpasakoję apie visus rūpesčius nustebsite, kaip lengvai galima rasti sprendimą.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Sėkminga diena verslininkams, ypač gerai seksis prekyba kosmetika, kvepalais, drabužiais, papuošalais. Šiandien sudaryti sandėriai bus pelningi, gauti pinigai negreit išsileis. Palankus metas atnaujinti nutrūkusius santykius.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Įvykiai šiandien rutuliosis pašėlusiu tampu, nebus laiko pamąstyti ar svarstyti. Kita vertus, energijos jums pakaks ir seniems darbams užbaigti, ir pradėti naujiems projektams. Gera diena politikams, švietimo darbuotojams, keliautojams.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Sėkmę lems pasitikėjimas savimi, optimizmas, atvirumas, pagarba kitiems. Itin seksis kolektyviniai projektai – bus lengva susitarti, rasti kompromisinį variantą. Nebijokite imtis naujos veiklos, ypač jei sulauksite iš tiesų patrauklaus pasiūlymo.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Iki šiol ramiai gyvenote, toks gyvenimo tempas jums patiko, mėgavotės ramybe. Gyvenimas nuo šiandien gali iš esmės pasikeiti. Galite sulaukti pasiūlymo, kuris apvers ne tik jūsų, bet ir jūsų šeimos narių gyvenimą.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Jei jaučiatės visiškai išsekęs, nespauskite savęs ir nesiimkite naujų darbų. Įdomių pasiūlymų ateityje tikrai bus. Atsikvėpkite, jei turite galimybę, išeikite trumpų atostogų – susigulės mintys, atgausite jėgas.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Didžiąją dienos dalį tikriausiai teks tvarkyti kitų žmonių reikalus ar spręsti kitų problemas. Aplinkybės susiklostys taip, kad vargiai galėsite atsisakyti. Nepamirškite sutvarkyti bent svarbiausių savo reikalų.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Energijos stygium neturėtumėte skųstis, tik reikėtų gerai apmąstyti šios dienos darbus, tramdyti neigiamas emocijas, ir rezultatai bus neblogi. Ypač sėkmingos sritys, susijusios su finansais, visuomenine veikla.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Vandenių laukia gana įprasta, nebloga diena. Iki pietų greičiausiai jausitės kiek sudirgę, tačiau po pietų turėtumėte atgauti pusiausvyrą. Vakaras su draugais ar su šeima padės pamiršti dienos rūpesčius.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Aiškiai matysite, kaip galima išspręsti kitų žmonių problemas, visgi patartina prilaikyti liežuvį už dantų, kad nebūtumėte apkaltinti kišimusi ne į savo reikalus. Šiandien daug ką lems atsitiktinumai, sutapimai.

šaltinis www.santarve.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus