Horoskopas gruodžio 19 d.

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien jums pasiūlys naują darbą ar naujas pareigas. Saugokitės neapdairių įsipareigojimų, mėginkite apsvarstyti visus “už ” ir “prieš”. Kita vertus, ši diena palanki pradėti dirbti naujame kolektyve – jus sutiks draugiškai, greičiausiai iš karto pavyks išsikovoti palankias pozicijas.

Jautis (04.21 – 05.21)

Profesinėje srityje užmegsite naudingų ryšių, kurių dėka atsivers galimybių išplėsti veiklą. Taip pat įsitikinsite, kad kolegos jus gerbia ir vertina, prašomi drąsiai duokite patarimų.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Dvyniai jaus jėgų antplūdį. Stenkitės dirbti metodiškai, susidūrę su kliūtimis, neieškokite kaltininkų, stenkitės atrasti priežastis ir jas pašalinti. Santykiuose su žmonėmis venkite kategoriškumo, tiek asmeniniuose, tiek su darbo reikalais susijusiuose klausimuose ieškokite kompromisų.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Profesinėje srityje jums bus patikėtas didelis projektas. Bus sunku apsispręsti, ar jums pakanka kompetencijos. Vertėtų įjungti į šį darbą kolegas – kolektyvinis darbas bus produktyvus, o kur darbuojasi kelios galvos, ir idėjų daugiau. Patys pasisemsite trūkstamos patirties.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Į neviltį varys biurokratinės procedūros, susisiekimo nesklandumai gali visiškai sugriauti jūsų darbotvarkę, pakoreguoti planus. Toli nuo vienas kito gyvenančių mylimų žmonių santykiuose gali atsiverti tuštuma. Gerai pamąstykite, ar verta ieškoti kito žmogaus, kuris tą tuštumą užpildytų.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien teks priimti žaibišką sprendimą. Nelengva užduotis, turint omeny, kad ne dėl jūsų kaltės kils nesklandumų. Kaltininkų ieškoti neverta, susitaikykite su esama situacija. Galimi nedideli sveikatos sutrikimai, nepervarkite.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien nepabijokite parodyti savo principus. Neverta gręžiotis į praeitį ar graužtis dėl to, ko jau nepakeisi drąsiai žiūrėkite ir eikite į priekį. Finansini reikalai kol kas ne patys geriausi, verta pamąstyti apie papildomą darbą ar, be abejo, apkarpyti, išlaidas.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Darbiniuose santykiuose patartina sudėlioti taškus ir aiškiai apsibrėžti savo pareigas. Jumis jau kurį laiką naudojamasi, jei tylėsite, ir toliau dirbsite kitų darbus. Asmeniniame gyvenime venkite skubotų sprendimų, jūsų emocinei būklei turi įtakos pervargimas.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Sutelkite jėgas į svarbiausių problemų sprendimą, neeikvokite energijos nereikšmingoms smulkmenoms. Nesvarbu, kad šiuo metu nesulauksite palaikymo – tikėkite savo jėgomis. Venkite finansinių avantiūrų.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Galvoje suksis mintys apie savęs realizavimą, kils minčių apie profesijos keitimą. Neverta skubėti, subrandinkite šį savo sprendimą. Galite pasitarti su artimais žmonėmis ar draugais, jų palaikymas iš tiesų suteiks jėgų.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien koncentruokitės į jums svarbius dvasinius reikalus, nesigilindamas į materialius dalykus. Finansinės problemos vėliau išsispręs be ypatingų sunkumų, artimiausiu metu sulauksite įdomaus pasiūlymo. Daugiau dėmesio skirkite sveikatai.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandien galite susidurti su nenumatytais sunkumais, tačiau turėtumėte sėkmingai rasti išeiti. Nedideli keblumai darbe neturėtų išmušti jūsų iš pusiausvyros. Jei susidursite su neteisinga kritika, nepriimkite to asmeniškai – visiems pasitaiko suklysti.

šaltinis www.santarve.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus