Horoskopas gruodžio 21 d.

Avinas (03.21 – 04.20)

Tikėtina, kad šiandien susidursite su praeities veiksmų pasekmėmis. Jei patirsite neteisybę, kas nepasiseks ar ką pamesite – žinokite, kad mokate karmines skolas.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien stenkitės kuo mažiau pasiduoti draugų įtakai. Diena netinkama triukšmingoms pramogoms, naujų pažinčių ieškojimui.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Kad santykiai su partneriu būtų kuo sklandesni ir abiem teiktų kuo daugiau džiaugsmo, spjaukite į apkalbas, intrigas, klausykite tik artimo žmogaus. Atsiras galimybių išspręsti finansines problemas.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien jūsų laukia mylimojo ar mylimosios staigmena, ims gerėti jūsų santykiai. Kelionėms diena ne pati tinkamiausia, geriau praleiskite dieną namuose ar gimtame mieste.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Venkite bet kokių ginčų su draugais ar šeimos nariais – būkite kuo kuklesni, pasirengę visus suprasti ir visiems padėti, antraip galima ilga nesantaika. Tiesa, bus nelengva suvaldyt emocijas, ne kartą norėsis mažų mažiausiai trenkti durimis ir išeiti.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Džiaukitės gera diena. Turite viską, kad jaustumėtės laimingi – namus, šeimą, mėgiamą darbą, tik mokėkite tuo pasidžiaugti. Nepriiminėkite radikalių sprendimų, jei netikėtai vaikai iškrės šunybę ar sutuoktinis pasielgs ne taip, kaip tikėjotės.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien atsiribokite nuo aplinkinių. Būtų geriausia praleisti diena namie, apmąstyti laukiančius rimtus darbus, leisti organizmui išsiilsėti.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Kad ir kiek ir kokių skubių reikalų šiandien lauktų, teks ir padėti pagalbos paprašiusiam draugui. Būkite lankstūs ir supratingi, nugalėkite egoistines mintis ir iš anksto nepanikuokite, kad nepajėgsite viskam, atrasti laiko.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Judate teisinga linkme, tačiau šiandien kiek sulėtinkite tempą. Apmąstykite tai, ką jau nuveikėte, apgalvokite tolimesnius žingsnius. Asmeniniame gyvenime taip pat būtina ramybė.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Pajusite būtinybę keistis, galbūt naujai pažvelgsite į savo gyvenimą, į galimybes. Vakare ilsėkitės, nevartokite alkoholio, tačiau drąsiai pasmaguriaukite mėgstamais patiekalais.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien svarbu gebėti išlaukti – tiek kalbant apie profesinę sritį, tiek apie asmeninį gyvenimą. Ypač santykiuose su artimais, mylimais žmonėmis venkite karštakošiškumo, perdėto griežtumo.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandien gali tekti atkakliau pakovoti už savo tikslus, interesus. Permąstykite savo prioritetus, apgalvokite veiklos būdus – ar nevertėtų imtis ko naujo. Asmeniniame gyvenime patartina nesiblaškyti.

šaltinis www.santarve.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus