Horoskopas gruodžio 22 d.

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien neapsiriksite ėmęsi karjeros reikalų – susitikite neformaliems pokalbiams su žmonėmis, kurie galėtų padėti pakeisti darbą, gauti pelningesnių užsakymų. Vakare eikite į pobūvius, svečiuokitės.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien tikėkitės gerų naujienų, malonių permainų, kurių dėka ateityje išvengsite nemalonumų. Susitikite su draugais, kurie padėtų jums apginti savo interesus. Vienu žodžiu, kryptingai eidami į priekį pasiekite tikslą.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Tiek profesinėje srityje, tiek asmeniniame gyvenime nedemonstruokite nepakantumo ir nekantrumo. Tikėtina, kad užmegsite naudingų pažinčių. Ties, pirmoje dieno pusėje galimas konfliktas su konservatyviai nusiteikusiu žmogumi.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien pirmenybę teikite kolektyvo, visuotiniams interesams, bent jau iki pietų. O vakare būtinai raskite laiko pabūti vienas, apmąstyti ateinančio mėnesio planus. Nebijokite pačių drąsiausių sumanymų.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Galbūt pajusite aplinkinių pavydą ir neprielankumą. Pasistenkite nekreipti dėmesio – žmonės jaučiasi nesaugūs, todėl mėgina sužlugdyti pranašesnius už juos. Kita vertus, pačiam tikriausiai nepavyks išvengti pavydo ar pykčio priepuolių.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Nepamirškite savo nuopelnų, tačiau neskubėkite apie juos priminti – tinkamas laikas dar neatėjo. Pastaruoju metu jūsų mintys krypsta į keliones, kontaktus su užsieniu, studijas – inkitės konkrečių veiksmų, neleiskite sau vėl apsnūsti.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien saugokitės kraštutinumų. Sportuokite, valgykite, linksminkitės saikingai. Atsargiau reikškite savo nuomone. Į naujai užsimezgusį ryšį jokiu būdu nepulkite stačia galva, būkite atsargesni, laikas parodys, ko verti nauji santykiai.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Gali tekti spręsti šeimos, nekilnojamojo turto klausimus. Ši sritis pastaruoju metu iš tiesų neduoda jums ramybės. Atsipalaiduokite – tuomet mintys bus pozityvesnės, greičiau rasite išeitį.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Į pačius svarbiausius klausimus nebūna lengvų atsakymų. Artimų žmonių patarimai gali padėti apsispręsti, tad nenumokite į juos lengva ranka. Galvokite ne tik apie savo, bet ir apie kitų gerovę.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Įdėmiai stebėkite, kas vyksta aplink, laikinai užmirškite užgautas ambicijas. Palanku trumpam ištrūkti iš įprastos terpės, pakeliauti su vaikais ar laisvalaikio draugais, pasidairyti prasmingesnių pramogų.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Laukia aktyvi diena – teks daug judėti, galbūt išvyksite į kelionę. Komunikabilūs, lengvai kontaktą užmezgantys žmonės šiandien jausis savo stichijoj. Seksis reikalai, susiję su kūryba, prekyba, pelnu.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Kelionė, jei į ją vyksite bus sėkminga, užmegsite daug naudingų kontaktų. Nesibaiminkite jūsų sumanymų kritikos – atsižvelkite į pastabas, ypač išsakytas autoritetingo žmogaus. Šeimoje galimi konfliktai dėl partnerio užsispyrimo.

šaltinis www.santarve.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus