Horoskopas gruodžio 23 d.

Avinas (03.21 – 04.20)

Psichologinis spaudimas ir įsakmus tonas šiandien suerzintų Avinus – jie kaip mat atstatytų ragus. Tuo tarpu patarimas jums – valdykite emocijas, neleiskite išsikeroti irzlumui, netolerantiškumui. Pasitelkus logiką šiandien galima daug nuveikti, ypač su finansais susijusioje srityje.

Jautis (04.21 – 05.21)

Jaučių užsidegimą šiandien gali kiek prigesinti aplinkinių skeptiškumas. Patartina daugiau užsiimti individualia veikla, tuomet nereikės prie nieko derintis. Sąžiningai pripažinkite – smagu, kai esi pats sau ponas, ir nebevaržykite savęs.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien jusite, kad aplink jus cirkuliuoja tiek teigiama, tiek neigiama energija. Visa gudrybė – nemėginkite bėgti nuo neigiamos energijos, tiksliau nuo ją skleidžiančių žmonių, gyvenime reikalingos visos spalvos.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Teks kiek susiveržti diržus – pastaruoju metu jūsų išlaidos gerokai viršijo pajamas. Nemanykite, kad jus ištiko krizė, veikiausiai tai tik lengvabūdiškumo pasekmės. Geras metas pradėti greit pabaigiamus darbus – nepradings įkvėpimas, nepritrūksite įdomių minčių ir nespėsite nuvargti.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandien Liūtams pavyks išspręsti bet kokius klausimus, su kliūtimis praktiškai nesusidursite. Teigiama energija skatins veikti, ieškoti naujų užsiėmimų, bendrauti, megzti kontaktus. Asmeniniame gyvenime pradžiuginsite brangų žmogų.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Greita jūsų reakcija ir geranoriškumas kažkam šiandien labai pravers. Jūs taip pat liksite patenkinti, galėję padėti. Laukia naujienos iš užsienio, galbūt teks išvykti į trumpesnę ar ilgesnę kelionę. Jei kiltų minčių apie permainas profesinėje srityje, nenukiškite jų į tolimiausią sąmonės kamputį.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien neskubėkite ir neskubinkite kitų. Bandymai aprėpti vienu metu kelis darbus nebus sėkmingi arba darbai nebus nudirbti kokybiškai. Perskubėjimą galite nepastebėti reikšmingų detalių – tai pasakytina apie daugelį gyvenimo sričių.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Palankus metas įvairiausiems projektams, daugeliui veiklos sričių. Prieš imdamiesi darbų, kurie ilgai užsitęs, pamąstykite, ar nepritrūksite kantrybės ar laiko. Šiaip sėkminga diena tiek praktiškiems, tiek mėgstantiems pasvajoti.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Nebijokite įtampos, rizikos, o tuo pačiu ir permainų, naujovių. Mėginkite derinti atsargumą su iniciatyvumu, ir jūsų laukia produktyvi diena. Informacija bus lengvai įsisavinama, palankus metas bendrauti, keistis nuomonėmis.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Ožiaragiai bus linkę išlaidauti – patys lepintis, džiuginti šeimos narius. Galimi sėkmingi sandoriai, ypač jei gautą užmokestį padėsite į banką ar pelningai investuosite. Šiandien būsite ryžtingi, atviri, jausitės drąsūs.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien ypač produktyvus bus bendravimas – tarkitės, klauskite, siūlykite. Rodykite susidomėjimą ir, be abejonės, sulauksite vertingos informacijos ir teigiamo įvertinimo. Palanki diena imti kreditą, pradėti statybas ar remontą.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Jūsų gyvenimas – jūsų rankose ir valdžioje, tačiau nereikėtų numoti ranka į kitų pasiūlymus ar patarimus. Draugai, šeimos nariai rūpinasi jumis, tad neužrieskite nosies. Artimiausiu metu atsivers naujų perspektyvų, tuomet bičiulių pagalbą ypač pravers.

šaltinis www.santarve.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus