Horoskopas gruodžio 24 d.

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien kuo daugiau planuokite, mąstykite, atraskite savyje kūrybingumo gyslelę. Nepamirškite įsipareigojimų. Šiandien užmegztos pažintys greičiausiai vystysis ne visai taip, kaip tikitės, tačiau nereikėtų jų bijoti.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šios dienos sėkmei svarbu kuo platesnė pasaulėžiūra ir kuo didesnė tolerancija. Apmąstykite naujus projektus, aptarkite juos su kolegomis, kaupkite informaciją. Asmeniniame gyvenime drąsiai išsakykite sutuoktiniui slapčiausius troškimus ir tikėkitės supratimo bei palaikymo.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien nešvaistykite laiko nereikšmingoms smulkmenoms. Kuo daugiau susikaupsite, tuo daugiau nuveiksite, o rezultatai pranoks lūkesčius. Ši diena daugiau apmąstymų, ne veiksmo. Seksis įgyvendinti subrandintus, gerai apmąstytus sumanymus.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Kuo daugiau planuokite, mąstykite, atraskite savyje kūrybingumo gyslelę. Nepamirškite įsipareigojimų. Šiandien užmegztos pažintys greičiausiai vystysis ne visai taip, kaip tikitės, tačiau nereikėtų jų bijoti.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Pirmoje dienos pusėje greičiausiai išgyvensite emocinį pakilimą – sulauksite malonios staigmenos, kai kuriems nusimato romantiška pažintis. Nepamirškite kontroliuoti išlaidų. Galimi netikėtumai, jei turite ryšių su užsieniu.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien nesunkiai pavyks susikaupti, lengvai pasieksite trokštamą rezultatą. Sėkmė tikėtina daugelyje sričių, ypač seksis šviečiamoji, kūrybinė veikla. Pagaliau paragausite sunkaus ir atkaklaus darbo vaisių. Vakarą puikiai praleisite, išėję kur nors pasilinksminti.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Leiskite mintims laisvai tekėti, nebijokite norėti ir pradžiai mintyse siekti, ko norite. Galima pasirašyti dokumentus, tvarkyti juridinius, finansinius reiklus, jei tai nėra daroma skubotai. Vakare neužsisklęskite namuose, būtinai susitikite su žmonėmis.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Pasistenkite iš pat ryto nusiteikti kuo pozityviau. Jei kiltų konfliktų su kolegomis ar tiesiog praeiviais, neleiskite sau pratrūkti. Antroje dienos pusėje savijauta pagerės, kils naujų minčių.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Diena palanki skirti svarbius susitikimus, didelė tikimybė, kad pajudės reikalai, kurie iki šiol strigdavo. Apie atlyginimo pakėlimą šiandien eikite kalbėti tik tokiu atveju, jei turite svarių argumentų ir mokėsite įrodyti savo privalumus.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šiandien galite sulaukti netikėto paskatinimo. Jums jis bus be galo svarbus, tik nesikarščiuokite, neperdekite ir venkite neapgalvotų sprendimų. Vakare nepatingėkite aplankyti artimų giminaičių – būsite laukiamas svečias.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien lydės sėkmė, visgi nepamirškite pastangų ir darbo. Daugiau domėkitės tuo, kas patinka jūsų partneriui, stenkitės pamaloninti ir nustebinti mylimą žmogų.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Jei dieną tektų darbuotis, nepasikliaukite atmintimi, kruopščiai patikrinkite surinktus faktus. Nepamirškite ir jokiu būdu nevenkite tesėti sutuoktiniui ar vaikams duoto pažado. Kitų nuomonę išklausykite, tačiau sprendimą priimkite patys.

šaltinis www.santarve.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus