Horoskopas gruodžio 5 d.

Avinas (03.21 – 04.20)

Tai palanki diena, gera visiems, išskyrus vagis, apgavikus. Mokėkite savo pyktį, nepasitenkinimą, ryžtą pateikti garbingai. Būtina rimčiau save kontroliuoti – bet kurią akimirką galite reaguoti neadekvačiai.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien palanku užsiimti kokiais nors tyrinėjimais, mokslo klausimais, gera diena mokytis. Nepriiminėkite jokių rimtų sprendimų dėl noro ką nors pamokyti, atkeršyti. Verta ieškoti kompromisų ir sąžiningai elgtis patiems.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Kažkas, kam jautėte stiprius jausmus, grįš į jūsų gyvenimą. Tas asmuo jaučia jums trauką, taip pat laiko pririšęs nematomais saitais. Neskubėkite, pasistenkite susivokti savo jausmuose ir tik tuomet atsakykite tam žmogui.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Diena bus sėkminga, jei vakar nepadauginote svaigiųjų gėrimų. Šiandien atsipalaiduokite ir leiskite sau patingėti, išeikite pasivaikščioti bei pasimėgaukite nieko neveikimu.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Nesivelkite į santykių aiškinimąsi. Dažniau ilsėkitės, ypač jei dirbate įtemptą, atsakingą ar nuobodų darbą. Diena gera susikaupimui arba kelionei.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Jums ši diena harmoninga. Jei dirbate žiniasklaidos, ryšių srityje – jums seksis. Netrukus jūsų laukia rimti pokyčiai ilgai trunkančiuose santykiuose. Kažkas iš artimųjų praneš žinią, kuri įtakos tolimesnę santykių raidą.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Nepervertinkite savęs ir savo galimybių (ypač finansinių) bei įtakos – tai brangiai kainuos. Labiau pasikliaukite sutuoktinio ar mylimo asmens jausmais – neklausykite apkalbų. Ir nesiduokite įtraukiami į intrigas.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Komplikuotas metas, nes būsite nusiteikę ramybei, apmąstymams, tačiau kažkas vers spręsti neįdomias, bukas (dirbtinai užaštrintas) svetimas problemas, gilintis į dalykus, apie kuriuos nenorite nieko žinoti. Likite taktiški ir mažiau įtarinėkite artimuosius.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Turite aiškiai suvokti, kas jums kliudo būti laimingiems, kas neleidžia įkūnyti savo sumanymų ir kūrybinės energijos. Atėjo laikas radikalioms permainoms.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Būsite reiklesni, griežtesni, bet aplinkiniai iš jūsų taip pat tikėsis ne mažiau. Nepatartina aiškintis santykių – tik pabloginsite reikalą. Ir nepykite ant viršininkų ar tėvų už patiriamą spaudimą – tai nėra neteisybės požymis.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Nors jūs žinote, kaip sukurti gerą nuotaiką ir atmosferą aplinkiniams, tačiau taip gyvenimo jiems nepalengvinsite. Pasistenkite šiandien galvoti apie save, išsilaisvinti iš rutinos, buities darbų ir atkreipkite dėmesį į tai, kas jus daro laimingu.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Konfliktinis metas, kai reakcija būna staigi, bet netiksli. Pergalę lems sugebėjimas nestandartiškai mąstyti ir reaguoti. Nesipykite su draugais.

šaltinis www.santarve.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus