Horoskopas gruodžio 6 d.

Avinas (03.21 – 04.20)

Ši diena idealiai tinka svarbių dokumentų rašymui, mokesčių mokėjimui ir bendrai – finansinių klausimų sprendimui. Gal tai ir ne pati maloniausia veikla, tačiau pagalvokite, koks patenkintas savimi būsite, kai tai atliksite.

Jautis (04.21 – 05.21)

Ši diena palanki įvairių planų kūrimui, pavyzdžiui, galite susitarti dėl vizito pas toli gyvenantį draugą, arba galite sugalvoti, kur norėtumėte nuvykti kitų atostogų metu. Nuotaiką pakels ir susitikimas su kuo nors, kas jus nuolat prajuokina.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien rūpinkitės buitiniais reikalais – sąskaitų apmokėjimu, apsipirkimu ir pan. geriausia būtų, jei pailsėtumėte, pakrautumėte savo baterijas, nepradėtumėte naujų darbų.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Tai viena tyriausių, todėl palanku apsilankyti tokioje vietoje, kurioje semiatės energijos. Būkite atidesni vaikams – stenkitės juos suprasti. Jausitės laimingas, o santykiai su partneriu teiks didžiulį malonumą.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Jei tik nebijote, ko nors siekiate, tapsite ypač ryškūs, traukiantys visuomenės dėmesį, pastebimi, žavūs. Lengviau nei įprastai galite įgyti populiarumą, tačiau ir pritraukti pavydą, atvirą priešpriešą.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Jūs kupini vilčių bei geriausių ketinimų, tačiau dienai baigiantis kantrybė išseks, ir sutuoktinis ar mylimas asmuo gali tapti jūsų nepasitenkinimo auka. Tai nepalankus metas profesinei veiklai – galite priimti žalingą sprendimą, susipykti su vadovybe. Būkite pagarbesni tėvų valiai. Ir labiau pasaugokite savo sveikatą.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Svarbiausių darbų pradžią, stambias investicijas geriau atidėti. Diena suteiks naujumo pojūtį, galbūt sulauksite įdomių pasiūlymų, kurie jums leis atsinaujinti. Visgi tai pat teks skirti jėgų prisitaikymui prie naujų tendencijų, nebus lengva jas suprasti, jomis patikėti.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Neskubinkite situacijos, į viską reaguokite ramiai. Ne laikas avantiūroms – nežaiskite su likimu, nepasitikėkite sėkme paskutinę akimirką. Būkite atidūs, kaip klostysis santykiai su jūsų vaikais – nepykite ant jų, susivaldykite, kad ir ką jie iškrės.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Metas stabtelėti – imkitės tik einamųjų reikalų. Ne laikas naujovėms – problemų kils net tuomet, jei viską apgalvojote, apskaičiavote. Būkite atidesni tėvų sveikatai, saugokite jų nervus. Nesiimkite namuose remonto, neperstumdykite baldų.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Daugiau bendraukite su draugais, kurie padės jums išspręsti problemas bei pakelti ūpą. Kito asmens žvilgsnis į reikalą visuomet leidžia pamatyti ir kitą perspektyvą. Todėl neužsidarykite namuose. Nepamirškite ir savo mylimo žmogaus.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Būkite atidūs atlikdami kasdienes užduotis, jeigu nenorite finansiškai nukentėti, jei saugote savo darbo vietą – dėl šios dienos klaidų galite patirti nuostolių, netekti darbo. Tikėtinos ir išlaidos (ar bent skandalai) dėl sutuoktinio netikusio elgesio.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandien nepatartina rizikuoti, imtis ko nors naujo. Būkite mandagus, nerodykite savo arogancijos, nereikalaukite nieko iš vadovų. Būkite taktiškesni namiškių atžvilgiu – pasistenkite nesukelti įtampos šeimoje.

šaltinis www.santarve.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus