Horoskopas gruodžio 7 d.

Avinas (03.21 – 04.20)

Rami diena. Nestokosite dalykiškumo, energijos, geranoriškumo ir nori darbuotis. Jei kas nepavyktų, jokiu būdu savim nenusivilkite artimiausiu metu įvykiai susiklostys jūsų naudai. Pasitaisys ir finansinė padėtis.

Jautis (04.21 – 05.21)

Gal kiek pasvyruos nuotaika ar trūks kantrybės, tačiau iš esmės nebloga diena. Būsite priversti būti ir aktyvūs, ir tuo pačiu nuoseklūs. Vakare galite įsivelti į asmeninį ginčą.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Profesinėje srityje – pats metas pasiraityti rankoves ir kibti į naujus darbus. Palanki diena ilgalaikiam projektui, ypač jei sudarytas preliminarus planas. Vykstantiems į kelionę patartina būti santūresniems, vengti neprotingos rizikos.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien Vėžiams viskas klostysis palankiai. Kasdienė veikla nevargins, be to, galite tikėtis malonių staigmenų ar dovanų. Rinkite naudingą informaciją, bendraukite su mielais žmonėmis.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Nebijokite permainų, jos nebūtų skausmingos. Jūsų partneriai bus aktyvūs, dalykiškai, daug jums pagelbės. Tad leiskitės nešami įvykių, jūsų įsikišimas nebūtinas.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Atėjo laikas šį tą nuveikti profesinėje srityje. Jaučiate nerimą dėl ateities? Pasitarkite su protingu žmogumi, pasidalinkite abejonėmis, tik nesitikėkite, kad kitas žmogus nuspręs už jus. Finansiniuose reikaluose praverstų atsargumas.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Profesinėje srityje darbai vys darbus, regis, nieko ypatinga nevyks. Dalykinės derybos daugiau mažiau vyks sklandžiai. Neskubėkite apsispręst svarbiu klausimu.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šiandien itin lengvai prarasite energiją – pasistenkite iš pat ryto nusiteikti kuo pozityviau. Jei kiltų konfliktų su kolegomis ar tiesiog praeiviais, neleiskite sau pratrūkti. Antroje dienos pusėje savijauta pagerės, kils naujų minčių.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien neužsikraukite svarbių darbų – ėmęsi naštos ne pagal savo jėgas galite palūžti ar padaryti nemenkų klaidų. Po pietų atsigausite emociškai, pasitaisys nuotaika. Ūpo užteks net neplanuotam pasilinksminimui.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Planus susijusius su karjera, profesiniu kilimu ar naujus sumanymus šiandien verčiau pamirškite. Diena labiau tinkama kasdienei, įprastai veiklai. Jei tektų taisyti savo paties padarytas klaidas, nesikarščiuokite, prireikus nebijokite prašyti pagalbos.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien nesiaiškinkite santykių su mylimu žmogumi ar draugais. Dėl objektyvumo stokos nepelnytai juos pasmerksite ir galutinai susipyksite. Vakarą praleiskite kuo ramiau, namuose.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Jei trokštate išsaugoti ramybę, taikius santykius su kolegomis ir artimaisiais, negalvokite tik apie save ir neduokite valios susierzinimui. Primygtinai nereikalaukite to, ko galite paprašyti.Žmonės

šaltinis www.santarve.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus