Horoskopas gruodžio 9 d.

Avinas (03.21 – 04.20)

Tinkamas laikas atnaujinti ryšius su senai matytais draugais, toli gyvenančiais giminaičiais, šeimos nariais. Darbe atkreipkite dėmesį į autoritetingų kolegų, viršininkų pastabas. Gausite nusivilti, jei įsivaizduojate, kad viską žinote.

Jautis (04.21 – 05.21)

Diena palanki suplanuotiems susitikimams, nedidelėms išvykoms. Ką bespręstumėte, kliaukitės patirtimi, logiškais argumentais, o ne pirmu įspūdžiu. Šiuo patarimu patartina vadovautis tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Galite susidurti su netikėta priešprieša, apkalbomis.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien nelengvai rasite bendrą kalbą, sunkiai seksis susitarti dėl paprasčiausių dalykų. Svarbias derybas, jei įmanoma, palankiau atidėti kitai dienai.Galbūt atsiras būdų papildomai užsidirbti, atsiras galimybių, susijusių su užsieniu.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Iš žmonių, kuriuos laikėte sau prielankiais, galite išgirsti gandų apie save ar artimuosius. Nesureikšminkite tokių kalbų,jos greit nurims. Esminių darbų sėkmė priklausys nuo sugebėjimo planuoti, paskirstyti laiką.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandien seksis tiems, kurie turi intuiciją. Nuojauta padės jums išvengti ne vienos klaidos, iš anksto apeiti aštrius kampus. Gali tekti priimti greitus, rizikingus sprendimus.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Būkite atviri naujiems sprendimams, iššūkiams. Plėskite pažinčių ratą, ieškokite rėmėjų. Pats metas mokytis derintis prie tų, su kuriais sieja draugystės ar meilės ryšiai. Tikėjimas, pozityvus mąstymas sutvirtins jūsų ryšį, išradingumas praskaidrins kasdienybę.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Būkite atsargesni dirbami fizinį darbą, sportuodami – galimos traumos, persitempimas. Gali tekti iš naujo įvertinti finansines galimybes, galbūt – kuriam laikui susiveržti diržą. Artimiesiems prireiks jūsų pagalbos.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šiandien be galo jautriai reaguosite į menkiausius nepasisekimus, kritiką. Net vyrai daugelį dalyk vertins ne protu, o širdimi. Nepalikite finansinių įsipareigojimų, skolų rytojui.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šauliams gali tekti derėtis dėl geresnių darbo sąlygų, didesnio atlyginimo. Mokėkite pakovoti už tai, ko, jūsų nuomone, tikrai nusipelnėte. Sėkmė jūsų pusėje. Neperženkite ribų su mažiau pažįstamais žmonėmis, netapkite pernelyg draugiški, familiarūs.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Kils noras pristabdyti beprotišką tempą. Pradžiai pasimokykite nešvaistyti energijos be reikalo, neužsikrauti svetimų rūpesčių. Susikaupkite ir lėtai, tačiau užtikrintai siekite tikslų.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Stenkitės atsiriboti nuo bereikalingų ginčių, tuščių kalbų, nesivelkite į konfliktus ir nesiginčykite. Seksi tiems, kurie motyvuotai siekia pripažinimo. Aplinkiniai jaus jums prielankumą, tad prireikus tikėkitės paramos ir palaikymo.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Daugiau laiko skirkite naujų idėjų įgyvendinimui, savišvietai. Šiandien nesunkiai įsiminsite naują informaciją. Stenkitės daugiau bendrauti, ypač su maloniais žmonėmis. Netinkamas metas investuoti.

šaltinis www.santarve.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus