Horoskopas lapkričio 10 d.

Avinas (03.21 – 04.20)

Pirmoji dienos pusė bus kūrybinga, tad naudokite savo vaizduotę kaip tik sugebate. Pasistenkite šiandien daugiau nuveikti – tai naudingas laikas. Galite pasirašinėti darbo dokumentus, aptarti savo darbo perspektyvas su vadovais.

Jautis (04.21 – 05.21)

Visose jūsų gyvenimo srityse turėtų įsivyrauti harmonija, tad pasiruoškite mėgavimuisi tuo periodu, kai jausitės saugus ir užtikrintas ateitimi. Jausitės tvirtai, o tai reiškia, kad galite bandyti siekti tų tikslų, kuriuos esate užsibrėžęs.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien kai kas jus gali nuvilti – greičiausiai tai bus kažkokia būdo savybė – arogantiškas elgesys ar aštresnis žodis. Tačiau nenusiminkite, jei jūsų interesas tuo žmogumi nuslops. Nereikia toleruoti grubaus žmogaus, nesvarbu, koks patrauklus jis bebūtų.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Nebūkite tarsi apsėstas dėl naujų projektų, juolab, jei nesate pabaigęs tų darbų, kuriuos šiuo metu darote! Nesvarbu, kokį stresą patiriate bandydamas surišti laisvus galus, – ta garbė ir pasididžiavimo savimi jausmas, kurį pajusite viską pabaigęs, atpirks visus vargus.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Jei turite svarbių reikalų, aptarkite juos su draugais, kvieskitės juos į pagalbą. Jeigu draugas seniai netesi duoto žodžio, puiki proga jam priminti, tačiau nenustebkite, jei ir jums prikiš neįvykdytą pažadą.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Nesukite sau galvos dėl visų užklupusių rūpesčių, mat jie vienaip ar kitaip išsispręs. Stenkitės neapsiimti ir kitų kolegų darbais, turite išmokti pasakyti “ne”. Mažiau jaudinkitės dėl kitų – pakaks, jei gerai atliksite savo pareigas.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Geras metas bendrauti su jums svarbiais žmonėmis, ieškoti patikimų partnerių, tartis, derėtis, tvirtinti reikšmingus dokumentus. Nebloga proga kategoriškam pokalbiui su sutuoktiniu.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Gilinkitės į detales, nes taip geriau suvoksite reikalo esmę ir neskubėkite daryti išvadų. Tai puikus laikas tvarkyti reikalus, susijusius su jūsų veikla ar remontu namuose.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien degsite entuziazmu, būsite kupinas naujų idėjų. Tad jei esate linkę veltis į romantiškus nuotykius, pradėkite mąstyti kitaip nei iki šiol. Pravartu griežčiau pasikalbėti ir su vaikais apie pareigas šeimai, tėvams.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Jei norite pelnyti jums vadovaujančių asmenų palankumą ar paramą – rekomenduotina elgtis kukliau. Jei šiandien užsimegztų panašus ryšys, jis virstų ilgalaike atrama jūsų veikloje bei šeimyniniame gyvenime.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Ar šiandien pajutote, jog asmuo, kuris jums patinka, neatitinka jūsų socialinės padėties, o gal yra ne toks išsilavinęs? Į tą asmenį pažiūrėkite kitomis akimis. Kaip jis ar ji elgiasi su kitais, ar nesielgia veidmainiškai? Nereikia bijoti to, kad žmogus galbūt neužima aukštų pareigų ar neturi akademinių laipsnių.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandien net pats nepajusite, kaip įsitrauksite į flirtavimą! Tačiau prieš įsijausdamas į romantišką būseną, nepamirškite, kad tai tik flirtas. Tad elkitės atsargiai, negalvokite, kad tai veda į įsipareigojimus.

šaltinis www.santarve.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus