Horoskopas lapkričio 11 d.

Avinas (03.21 – 04.20)

Jei patys neatsiribosite nuo aplinkinių, neliksite jų nepastebėti. Turėsite realią galimybę tapti populiarūs, užmegzti dalykiniu ryšius su užsienio partneriais, užsiimti prasminga visuomenine veikla. Ne mažiau svarbu rasti bendraminčių, su kuriais būtų galima įgyvendinti bendrų projektų, diskutuoti, pasitarti.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien Jaučiams gali atrodyti, kad niekas jūsų nesupranta. Protingiausia būtų pasitelkti kantrybę. Šiandien gali kilti noras nutraukti senus ryšius, tik pirma sąžiningai savęs paklauskite, ar iš tiesų to norite. Tikėtinas kartų nesusikalbėjimas.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Žmonės mielai naudojasi kitų paslaugomis, deja, neretai pamiršta padėkoti. Tokia situacija šiandien labai tikėtina bendraujant su giminaičiais, ypač jei jus sieja verslo reikalai. Kita vertus, įvairius nesutarimus ir rūpesčius atpirks harmoningi santykiai su sutuoktiniu.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien pamėginkite pajusti gyvenimo tėkmę ir natūraliai prie jos prisitaikyti. Nepykite, nesikarščiuokite, pasistenkite į daugelį gyvenimo klausimų pažvelgti filosofiškiau, atraskite sielos ramybę.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Pinigai Liūto ženklo žmonėms – stipri paskata, tačiau vien jų nepakanka, kad pajustumėte gyvenimo pilnatvę. Didelė tikimybė rasti darbą, kuris suteiktų galimybę ne tik pragyventi, bet ir patenkinti profesines ambicijas. Galbūt atsiras galimybė įgyti naujų žinių, įgūdžių.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Daug kas priklausys nuo jūsų – jei matysite tik kelią iš namų į darbą ir atgal, nieko daugiau ir nesitikėkite. Jums svarbu judėti, bendrauti su įdomiais, dvasingais žmonėmis. Vienišoms Mergelės didelė tikimybė sutikti būsimą gyvenimo draugą.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Nieko per daug neplanuokite, verčiau iš anksto nusiteikite netikėtumams. Neatsargumu, neatsakingumu šiandien galite daug ką sugadinti. Bus silpnesnė sveikata, šeimoje galimi konfliktai.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Jums knieti kuo greičiau išvysti įdėto darbo rezultatus ir įsitikinti, kad jūsų triūsas buvo pastebėtas ir įvertintas. Deja, šiandien atlygio nesitikėkite. Apskritai stenkitės mažiau bendrauti, pasakoti apie savo sumanymus, verčiau tyliai ramiai dirbkite tai, ką paprastai dirbate.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Galimi klaidingi, neapgalvoti sprendimai. Asmeniniame gyvenime atsidursite ant santykių krizės ribos. Neskubėkite skirtis su partneriu, leiskite tiek sau, tiek kitam žmogui kaip reikiant viską apmąstyti.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Jokiu būdu nepatikėkite finansinių reikalų tvarkyti kitiems – turėsite nuostolių. Patys atsargiau elkitės su pinigais – neskolinkite ir nesiskolinkite. Asmeniniame gyvenime bręsta pokyčiai, tačiau kol kas apsišarvuokite kantrybe ir leiskite įvykiams savaime rutuliotos.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Jaučiams šiandien gali atgyti senos nuoskaudos, visgi bet kokius nesusipratimus patartina išsiaiškinti iš karto, nekaupti širdyje pykčio. Nepamirškite, kad jums šiuo metu ypač reikalingi draugai, o ne priešai ar pavyduoliai.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandien nerodysite didelių pastangų, mėgindami prisivilioti sėkmę, tačiau ji nuo jūsų nenusigręš. Trauksite geranoriškus žmones, tad nebijokit naujų pažinčių. Gali būti, kad artimiausiu metu neseniai sutiktam žmogui pajusite ne vien draugiškumą.

šaltinis www.santarve.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus