Horoskopas lapkričio 12 d.

Avinas (03.21 – 04.20)

Drąsos ir ambicijų demonstravimą pataupykite kitai auditorijai, šiandien galite likti nesuprastas. Neviešinkite vidinių prieštaravimų, nebent pačiam artimiausiam draugui pasipasakokite, jei šimtu procentų esate tikras, kad jis mokės išsaugoti jūsų paslaptį.

Jautis (04.21 – 05.21)

Gyvenimas galėtų būti ir lengvesnis, ir įdomesnis – tačiau tai daugiausia priklauso nuo jūsų. Užuot kėlęs reikalavimus kitiems, sudrausminkite save ir pamėginkite būti aktyvesnis.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien imkitės tų darbų, kuriuos įmanoma greitai užbaigti. Ypač po pietų itin rizikinga pasirašinėti sutartis, dalyvauti derybose, diskusijose – jų baigtį būtų sudėtinga prognozuoti. Vakare nepamirškite pasidomėti partnerio reikalais.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Pasistenkite neužgauti kito žmogaus jausmų – gerbkite kito nuomonę, savo užgautas ambicijas laikinai pamirškite, nors priešprieša su sutuoktiniu ir gali pasiekti kritinį tašką.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Įgyvendinti naujas idėjas trukdys kolegų ar partnerių neorganizuotumas, techninės kliūtys. Galite gauti klaidingos informacijos, kuri visai sujauks planus. Vakare būtinai išmeskite iš galvos mintis apie reikalus ir pasistenkite pailsėti.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Bendravimais su naujais žmonėmis suteiks išminties, prašviežins mintis. Stenkitės užsiimti pozityvia veikla, jokio neigimo, griovimo, intrigų. Sėkmė tikėtina, jei ieškosite rėmėjų, partnerių užsienyje.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien būkite atsargesni ką žadėdami, prisiimdami įsipareigojimus, venkite per didelės atsakomybės. Venkite akivaizdžiai norinčių pasiginčyti ir išlieti neigiamą energiją pašnekovų – kaip nors mandagiai jais atsikratykite.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Nereikėtų kurti grandiozinių planų šiai diena – greičiausiai jiems nebus lemta išsipildyti. Nepalanku megzti pažinti, pirkti didelius daiktus, nekilnojamąjį turtą ar rengti vakarėlį.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien gana lengvai spręsite nedideles problemas darbe, tik sutarčių nereikėtų pasirašinėti ir naujų projektų pradžiai metas nepalankus. Pasistenkite suderinti savo poreikius ir planus su kolegomis.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Konfliktas šiandien gali įsižiebti dėl menkiausio nieko, tad pasistenkite atlaidžiau žiūrėti į vaikų išdaigas, nekontroliuokite sutuoktinio. Svečių šiandien nesinorės, bet greičiausiai jų sulauksite.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien stenkitės būti jaukioje, savoje erdvėje. Kuo mažiau bendravimo – tuo daugiau šansų išvengti konfliktų, tuščių ginčų. Palepinkite kūną vaistažolių vonia, raskite laiko pasivaikščioti, pamedituoti.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Tolerancijos iš aplinkinių nesitikėkite, pats greičiausiai irgi nebūsite nusiteikęs pakančiai. Venkite triukšmingų susibūrimų, nesikvieskite svečių – vakarą patartina praleisti vienatvėje.

šaltinis www.santarve.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus