Horoskopas lapkričio 14 d.

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien venkite visko, kas teisėta, nelegalu. Tolimose kelionėse tikėtini įvairiausi nesklandumai, tad būkite atsargesni ar atidėkite kelionę. Gana sėkminga diena kūrybos žmonėms – iš fantazijų gali gimti ne vienas brandus kūrinys.

Jautis (04.21 – 05.21)

Stenkitės gerai sutarti su aplinkiniais, megzkite ryšius su kuo įvairesniais žmonėmis. Kita vertus, aiškiai apsibrėžkite prioritetus – norėdami kuo daugiau parėpti, prisistigsite laiko būtiniausiems darbams.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien svarbu ieškoti aukso vidurio, siekti harmonijos. Gali užgriūti tiek problemos darbe, tiek rūpesčiai dėl artimųjų, tad stenkitės išlikti šaltakraujiški, kad kuo mažiau nukentėtų jūsų interesai. Nedėkite didelių vilčių į verslo partnerį – jis gali netesėti pažadų, elgtis savanaudiškai.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Pasistenkite primygtinai nereikalauti to, ko galima paprašyti. Finansinę ir profesinę sėkmę jums šiandien užtikrintų geras sutarimas. Pasistenkite į savo pusę palenkti oponentus, ieškokite užtarėjų. Turėdami aiškų tikslą, rasite lėšų jam įgyvendinti.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandien Liūtai jaus pasitikėjimą savimi, kuris skatins imtis rimtos, nevienadienės veiklos. Būkite pakantesni, nors erzintų tuščios kalbos ar žmonių kategoriškumas. Seksis besimokantiems.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Galvoje suksis mintys apie permainas, apie darbą svetur. Tikėtina, kad neapsiriksite – jums ši diena palanki, nauji sumanymai sėkmingai plėtosis. Jei turite giminaičių užsienyje, galite tikėtis paramos iš jų. Kita vertus, nepasiduokite iliuzijoms.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien gebėsite sudaryti gerą įspūdį, tačiau jūsų reputacijai gali pakenkti pareigingumo stoka, tad stenkitės nevėluoti į darbą, laiku atlikti užduotis, atsakingai pildyti dokumentus. Sergantiems chroniškomis ligomis patartina atsisakyti tolimų kelionių.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Nežaiskite kito žmogaus jausmais, siekdami finansinės naudos, lengvo, nerūpestingo gyvenimo. Dar kartą išanalizuokite senas klaidas, padarykite išvadas. Pasistenkite sutramdyti savo išdidumą, įsiklausykite ir išgirskite jums keliamus reikalavimus.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Mažiau galvokite apie savo rūpesčius, stenkitės pagelbėti tiems, kam iš tiesų reikia paramos. Padėję kolegoms pelnysite jų dėkingumą ir viršininkų palankumą. Kad ir kaip būtų keista, sveika nuovoka šiandien daugiau vadovausis moterys.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Netikėtumų ir daug žadančių atradimų diena, tiek darbe, tiek ir asmeniniame gyvenime. Būkite atsargus su verslo partneriais – jus gali apgauti arba nesąžiningai tvarkyti reikalus.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien pamėginkite plačiau pažvelgti į daugel dalykų, net ir į tuos, kurie jums, atrodė, iki skausmo pažįstami. Gali būti, kad kils naujų, įdomių minčių. Ko ėmęsi, veikite drąsiai, užtikrintai.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Jausite ramybės, santūrumo poreikį. Nesiblaškykite, neeikvokite energijos nereikšmingoms smulkmenoms. Gali būti, kad teks apspręsti, ar pasitikite jums gana artimu žmogumi. Pasirinkti nebus lengva, tačiau būtina.

šaltinis www.santarve.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus