Horoskopas lapkričio 21 d.

Avinas (03.21 – 04.20)

Aukščiau iškelkite galvą ir drąsiau žingsniuokite į priekį. Daugeliui šiandien prasidės naujas gyvenimo etapas. Galbūt jums pasiūlys vykti į kelionę darbo reikalais, gal užsirašysite į tobulinimosi kursus, o gal tiesiog suprasite, kad niekas kitas už jus nieko nepadarys, ir imsitės veiklos.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien daug kas priklausys nuo jūsų sumanumo, sugebėjimo organizuoti bendrą veiklą. Maksimaliai sutelkite dėmesį, kad nepadarytumėte esminių strateginių klaidų. Kuo aiškiau apsibrėžkite tikslą ir siekite maksimalaus rezultato pasirinktoje srityje.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien greičiausiai suprasite, ar tinkamus tikslus sau iškėlėte. Tikėtini įvairiausi nesusipratimai, nesusikalbėjimai, tad kaip įmanydami venkite komentarų, vertinimų. Savo nuomonę šią dieną pasilaikykite sau, nes jūsų žodžiai gali būti suprasti priešingai, nei turėjote omeny.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Tiek darbe, tiek namuose patartina neprovokuoti konfliktinių situacijų, problemų. Atsargiau imkitės iniciatyvos, eksperimentų, diplomatiškiau reikalaukite nepriklausomybės. Priimdami sprendimą turėkite omeny, kad aplinkinių parama šimtu procentų nėra garantuota.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Jūsų sutuoktiniui ar artimam draugui prireiks jūsų dėmesio, užuojautos, moralinės ar finansinės paramos. Pastaruoju metu buvote paskendę savo reikaluose ar rūpesčiuose, pats metas pasidomėti kitų reikalais.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Mergelės šiandien labai norėsis planuoti ateitį. Planuokite, tik nepamirškite pasidžiaugti šia diena. Taip pat stenkitės, ypač moterys, kad emocijos nenugalėtų proto – antraip visi sumanymai gali žlugti. Išlaikę blaivų protą pasidžiaugsite tikrai neblogais rezultatais.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Pasitaikys progą pagerinti reputaciją, ką būtinai ir padarykite. Būtina įgyvendinti tai, kam ilgai kaupėte jėgas, būtinas atviras pokalbis su grupe, kolektyvu dėl finansinės politikos ir pozicijų. Vakare iš brangaus žmogaus išgirsite seniai lauktus žodžius.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šiandien palanku investuoti, sudaryti sandorius, derėtis, mokytis, keliauti, megzti naujas pažintis. Pamąstykite, ar jau išmokote kovoti už savo teises. Itin svarbu pasirinkti tinkamą žmogų, kuriam norisi papasakoti apie savo rūpesčius.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šauliams nusimato daug darbo, teks kažkam padėti, kažką gelbėti. Greičiausiai sulauksite pelningų pasiūlymų, tik išsiaiškinkite, ar visos sąlygos skaidrios, nepasidrovėkite pareikalauti garantijų.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Audringa diena, bus gausu tiek darbų, tiek pramogų. Gan tinkamas metas pradėti didelį darbą ar pagaliau jį baigti. Vienišiams palankus metas ieškoti mylimojo.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Nepuoselėkite per didelių vilčių, nekurkite grandiozinių planų – šiandien geriau žvirblis rankoj, nei erelis ore. Skirkite laiko šeimai, namams, materialiems reikalams.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Visi šiandien pradėti reikalai bus sėkmingi, jei imsitės jų rimtai ir ilgesniam laikui. Jei abejojate, verčiau nepradėkite naujų darbų. Nepatartina būti vienatvėje, susitikite su draugais, pasilinksminkite.

šaltinis www.santarve.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus