Horoskopas lapkričio 22 d.

Avinas (03.21 – 04.20)

Žvaigždės pataria nesnausti, imtis iniciatyvos, ypač drąsiai – antroje dienos pusėje. Jūsų optimizmas šiandien įkvėps ir kitus. Šnabždesiu už nugaros ignoruokite, matykite tik apdovanojimą.

Jautis (04.21 – 05.21)

Metas atvirai prabilti apie savo jausmus bei lūkesčius – antraip tiek jūs, tiek partneris iš nusivylimo rizikuojate padaryti lemtingų klaidų. Nuoširdus pokalbis ištirpdys ledus, atrasite atspirties tašką, nuo kurio pradėsite naują santykių etapą.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien neverta drovėtis – nepraleiskite progos, eikite ir drąsiai užkalbinkite jums patinkantį žmogų. Vedusiems patartina atgaivinti priblėsusią aistrą kelionėje ar padaryti partneriui staigmeną.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Artimi žmonės greičiausia mėgins jus atkalbėti nuo rizikingų žingsnių. Visgi šiandien fortūna jums itin palanki, tad vertėtų pabandyti. Labiausiai kliaukitės savo intuicija.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Problemos pačios nesisprendžia, juo labiau – dviejų asmenų santykių problemos. Greičiausiai norėsis aptarti mylimojo ar mylimosios elgesį su artimu draugu, visgi būtų protingiausia pasišnekėti su pačiu partneriu ar partnere.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Užuot kalbėję mintyse su savimi, įsidrąsinkite užduoti klausimą žmogui, kuriam jis ir yra skirtas. Galbūt paaiškės, kad darote iš musės dramblį.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Mylimas žmogus paskutinę akimirką pakeis nuomonę ir paliks jus vieną. Įtartinas artimo žmogaus elgesys geram pusdieniui sugadins nuotaiką. Spjaukite į viską, prasiblaškykite, o vakare pamėginkite susėsti pasišnekėti.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šiandien atsisakykite didelių darbų, tolimų kelionių. Esminėms permainoms laikas taip pat neparankus. Mėgaukitės ramybe, bendraukite su artimais žmonėmis, ilsėkitės.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Pastaruoju metu daug nemalonių smulkmenų temdė jūsų santykius su partneriu. Metas pamiršti nuoskaudas ir pirmam ištiesti baltą vėliavą. Į jūsų pasiūlymą bus stebėtinai greitai atsakyta.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Būtinas poilsis, atsipalaidavimas, gerai veiks vandens procedūros. Gera diena priiminėti svečius, svečiuotis patiems. Rūpinkitės vaikais, jokiu būdu nesibarkite, nesipykite.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Puiki diena savianalizei, neskubriam bendravimui su artimu žmogumi, paprastų gyvenimo džiaugsmų ir malonumų atradimui. Išgyvenkite kiekvieną akimirką, pajusti, ką reiškia būti čia ir dabar.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandien reikšmės turės ne tik tai, ką jūs kalbate, bet ir tai, kaip mokate klausytis. Kuo dėmesingesnis būsite, tuo daugiau reikalingų ir naudingų dalykų sužinosite.

šaltinis www.santarve.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus