Horoskopas lapkričio 23 d.

Avinas (03.21 – 04.20)

Avinams žvaigždės žada kūrybinį polėkį, energijos antplūdį. Šiandien ne vieną pastūmėsite į priekį, paskatinsite ar patarsite. Tiesa, gal būsite kiek nervingesni nei paprastai.

Jautis (04.21 – 05.21)

Dinamiška diena, daug pavyks nuveikti profesinėje srityje, sėkmingas turėtų būti kilimas karjeros laiptais, jei turite tokių ambicijų. Galimi konkurentų išpuoliai, kuriuos turėtumėte sėkmingai atremti, ypač jei suvienysite jėgas su kolegomis.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien patartina neskubėti, įsigilinti į esamą situaciją, į kiekvieną prašymą ar pasiūlymą. Atidžiau skaitykite sutartis, tvarkykite finansinius reikalus. Šeimos nariams gali prireikti papildomų išlaidų.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Kupina darbų diena. Visi darbai seksis, ypatingai vertėtų sutelkti dėmesį nekilnojamojo turto reikalams. Ši ir ateinanti dienos palankios užmegzti ar sutvirtinti partnerystei, planuoti naujus projektus.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Viena geriausių šios savaitės dienų, palanki rimtiems susitikimams, įvairaus pobūdžio deryboms, veiklos pristatymui, reklamavimui. Asmeniniame gyvenime reikalai greičiausiai klostysis ne taip sklandžiai, kaip norėtųsi – galimi nesutarimai su partneriu dėl esminių gyvenimo vertybių.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien teks įvykdyti ne vieną svarbią užduotį, turėsite maksimaliai sutelkti jėgas. Nusimato nemenkos permainos, paveiksiančios visas jūsų gyvenimo sritis. Su nedideliais sunkumais susidorosite, o permainos jums tik į naudą.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien gali išryškėti jūsų klaidos, aiškiai suvoksite, ką darėte ne taip ir kur reikėtų imtis naujų metodų. Mokėkite pakovoti už savo interesus, tik geriau darykite tą diplomatiškai, venkite atvirų konfliktų.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Skorpionams nestigs energijos, optimizmo, jausite aplinkinių paramą, tad sėkmė lydės praktiškai visus jūsų sumanymus. Galite turėti rūpesčių dėl šeimos narių, tačiau ilgą laiką slėgę šeimyninės problemos pamažu ims spręstis.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien norėsis atsikratyti rutinos, kils naujų, įdomių sumanymų. Savaitės vidury galite kiek susipainioti jausmuose, tad jausitės patrikę. Neskubinkite įvykių, duokite sau laiko susivokti.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Iš pat ryto nusiteikite netikėtumams, kruopščiai suplanuota dienotvarkė ne kartą gali apsiversti aukštyn kojom. Teks vikriai persiorientuoti ir žaibiškai priimti sprendimus. Vertėtų atsižvelgti į kolegų poreikius, pamąstyti apie perspektyvas, ieškoti kompromisų.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Skirkite dėmesio susitikimams su svarbiais žmonėmis. Teks tvarkyti dokumentus, raminti ginčus. Artimiausiu metu galite tikėtis neplanuotų pajamų ir naujų problemų santykiuose su vyresnybe ar tėvais.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Pasistenkite nesigraužti dėl nedidelių klaidų ar apsirikimų. Galbūt keliate sau pernelyg griežtus reikalavimus. Jei esate toks pat reiklus ir aplinkiniams, rizikuojate įsivelti į ilgalaikę konfliktinę situaciją.

šaltinis www.santarve.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus