Horoskopas lapkričio 24 d.

Avinas (03.21 – 04.20)

Norėdami išsivaduoti iš praeities, turėtumėte šiek tiek labiau pasistengti. Pamirškite blogus prisiminimus, jei norite augti kaip asmenybė. Atverkite savo protą ir širdį naujoms galimybėms, daugiau orientuokitės į ateitį.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien jus gali traukti siekis pasipuikuoti, parodyti savo dosnumą. Bus daug emocijų, kurias stenkitės kontroliuoti. Nederėtų daryti pompastiškų pareiškimų, daug žadėti. Daug linksmybių, vyrauja noras džiaugtis, ilsėtis, būti įvertintam ir pagerbtam. Jums bus svarbu pajusti savo svarumą, jėgą, įtakingumą.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Atrodo, kad galvoje turite nemažai idėjų, tačiau užtikrinkite, kad rytą praleisite ne apmąstymuose, o veiksme. Juk nenorite tapti vienu tų asmenų, kurie tik kalba, bet nieko nedaro. Nustokite kurti tobulus planus, o imkitės darbo.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien nuotaiką jums gali sugadinti asmuo su keistu humoro jausmu. Nekreipkite dėmesio į kvailus juokelius, geriau užsiimkite savo reikalais. Planetų išsidėstymas skatins švęsti, džiaugtis, pramogauti. Rytą geriausiai praleisti su šeima, artimaisiais, apdalijant juos meile ir dėmesiu, švelniai, ramiai pabūnant kartu.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Būsite gerai nusiteikęs ir atviras pasiūlymams! Taip pat norėsite išbandyti kažką naujo, patirti nuotykių. Taigi patariama laiką praleisti draugų būryje, juokaujant, užsiimant bendra veikla. Po pietų tiktų išeiti aplankyti kultūrinius renginius, pasidžiaugti grožiu, leisti sau kurti.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Nustokite skubėti, kadangi kitaip galite pražiopsoti kažką tikrai mielo ir svarbaus. Kai kas pastaruoju metu siekė jūsų dėmesio, tačiau jūs to net nepastebėdavote. Apsidairykite ir pažiūrėkite į aplinkinius atidžiau.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Padarykite pertrauką bet kokioje veikloje, kuria užsiimate, susiraskite ramią vietą ir pabūkite su savimi. Kai kas netrukus gali keistis, todėl svarbu apmąstyti, ką ruošiatės palikti praeityje. Jūsų laukia geri dalykai, gal net geresni nei manėte, todėl ruoškitės tam.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Praleiskite šią dieną bendraudami su žmonėmis – tai jums ypač seksis. Naudokite savo žavesį siekdami palenkti į savo pusę vadovus, kitos lyties asmenis ir draugus. Kai kas gali paprašyti iš jūsų pagalbos, todėl neatsakykite.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien aplink jus vyks kelios dramos, nuo kurių pasistenkite atsiriboti. Išlikite ramus, stenkitės nepalaikyti nei vienos konfliktuojančios pusės. Kuo geriau tai atliksite, tuo malonesnė bus jūsų diena.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Palankiausia diena šiandien tiems, kurie nebijo didelio žmonių susitelkimo, aplinkinių dėmesio. Geras metas politikams, aktoriams, menininkams. Puikus metas įvairiausiems pristatymams, mugėms, šventėms: viską lydės aistra, meilė, spindesys.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Diena gali būti nelengva, tačiau galima ir reikia priimti sprendimus, kuriems ilgai nesiryžote, kuriuos vis atidėliojote, kadangi jie sunkūs, nemalonūs ar nepopuliarūs. Dabar yra tas laikas, kai reikia neprarasti vidinio tvirtumo bei principingumo, ypač jeigu reikia ko nors atsisakyti.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Laikas pailsėti, net jei esate įpratęs nuolat kažką veikti. Geriausia atsitraukti nuo dalykinių reikalų ir leisti sau pasvajoti, veikti tai, ko norisi. Svarbių reikalų tvarkymą planuokite kitai savaitei. Pasidžiaukite ir gyvenimu, ir šeima.

šaltinis www.bns.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus