Horoskopas lapkričio 25 d.

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiuo metu tai, kas vyksta užkulisiuose kur kas svarbiau už pagrindinėje scenoje vykstantį veiksmą. Bus mėginama nukreipti jūsų dėmesį nuo reikšmingų įvykių. Būkite atidesni.

Jautis (04.21 – 05.21)

Jei pastaruoju metu buvote atsitraukę į šoną ir gydėte užgauto ego žaizdas, pats metas grįžti į sceną. Laikas garsiai išsakyti savo nuomonę. Tvirtybės jums pakaks, be to, netikėtai sulauksite daugelio palaikymo.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien bet kokie likimo iššūkiai nebus baisūs, ypač lengvi seksis bendrauti su žmonėmis, megzti kontaktus. Jūsų pasitikėjimas savimi augs kaip ant mielių, svarbiausia – neperlenkti lazdos.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Nebijokite stiprių jausmų, kuriuos netikėjai pajutote vienam žmogui. Ši patirtis nauja, tačiau įdomi. Svarbiausia – aiškiai suvokti, kas vyksta jūsų gyvenime.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Jūsų entuziazmas neliks nepastebėtas, tik svarbiausia – nepersistengti. Aktyvumą ir įkyrumą skiria plona linija, skirtumą reikėtų suvokti. Bent tarp nepažįstamų žmonių kiek priturėkite save.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Pokalbis, kuris prieš kelias dienas atrodė būsiąs be galo varginantis, šiandien atneš vien palengvėjimą. Pirmiausiai dėl to, kad išdrįsote prabilti. Pasirodo, toli gražu ne visos jūsų prielaidos teisingos.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien venkite bet kokių operacijų su pinigais – pradedant investicijomis, baigiant lošimu. Smarkiai rizikuojate likti be cento kišenėje. Nepasiduokite spaudimui ar įkalbinėjimams, nuostoliai ne iš karto gali pasimatyti.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Pagaliau imate vertinti ir branginti artimus žmones. Pastarųjų dienų įvykiai parodė, kad būtent jiems turėtumėte už daug ką būti dėkingi. Gal vertėtų jiems padėkoti ar palepinti nedidele dovanėle?

Šaulys (11.23 – 12.22)

Esate visai arti, knieti kuo greičiau jį pasiekti. Visgi skirkite laiko paskutiniams nelygiems kampams apšlifuoti, kad ateityje neprisieitų dirbti dvigubo darbo. Žvaigždės pataria – neskubėkit.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Kilus konfliktui pasistenkite kuo išmintingiau jį išspręsti – šaukimas ir kito kaltinimas duotų priešingus rezultatus, nei tikitės. Nemalonų pokalbį, jei patys esate jo iniciatoriai, visgi vertėtų atidėti vėlesniam laikui.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Spontaniškumo šiandien geriau vengti – kuo daugiau ramių, apgalvotų veiksmų. Tuomet būsite tikri, kad nepapulsite į netikėta situacijas ir neapsijuoksite.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandien jums gali pasiūlyti naujas pareigas – neskubėkite atsakyti, paprašykite laiko pagalvoti. Jei visgi tektų greitai apsispręsti, daugiau vadovaukitės intuicija, neprašykite kitų patarimo. Netaupykite sveikatai.

Griežtai draudžiama santarvė.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

šaltinis www.santarve.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus