Horoskopas lapkričio 26 d.

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien kur svarbiau įdėti daugiau pastangų į dirbamą darbą, nei nusibrėžti tikslus tolimai ateičiai. Susikoncentruokite į esamą momentą, į tai, kas šiuo metu vyksta jūsų gyvenime.

Jautis (04.21 – 05.21)

Jūsų intuicija šiandien pataria palaukti, neskubėti priimti sprendimo Taip ir padarykite, nenumokite ranka į nuojautą ir neklausykite, ką primygtinai siūlo aplinkiniai.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Nepraraskite apdairumo – jūsų kelyje šiandien nusimato ne viena kliūtis, kurias būtų geriau iš anksto pastebėti ir apeiti Venkite bet kokių sandėrių, jei nesate užtikrinti šimtu procentų.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien tokia diena, kai aktyvus bendravimas tik išmuštų jus iš vėžių. Kam paslapčiomis pykti ant aplinkinių, jei galima aiškiai paprašyti, kad netrukdytų jums susikaupti?..

Liūtas (07.23 – 08.23)

Štai Liūtams šiandien nestigs energijos. Daugeliui zodiako ženklų ši diena ne pati maloniausia, o jūs trykšite energija ir gyvybingumu. Kad jau taip – neleiskite dienos veltui.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Nepanikuokite, jei norimam tikslui pasiekti šiandien pritrūks energijos. Pamėginkite įkvėpti sau pačiam entuziazmo – kartais padeda. Jei nepavyks – atsipalaiduokite ir leiskite sau pailsėti.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Nugalėkite savo baimes, ir rezultatą greit išvysite. Jūsų idėjos iš tiesų įdomios, tikrai rastumėte bendraminčių, tiesiog skirkite šiek tiek laiko joms išgryninti.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šiandien visą dieną būsite kiek sudirgę ir suirzę, sunkiai seksis valdyti emocijas. Nemalonus pokalbis po pietų gali visai išmušti iš vėžių. Praėjus kiek laiko tik apsidžiaugsite, kad jis įvyko, nes daug kas paaiškės.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Susidursite su neaiškiomis, neapibrėžtomis problemomis, kurias vis dėlto vienaip ar kitaip teks spręsti. Gali būti, kad asmeninės simpatijos ar antipatijos trukdys priimti protingą sprendimą.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Jūsų galvoje bręsta įdomūs planai – leiskite jiems susigulėti ir galutinai subręsti. Šiuo metu skubėti nepatartina. Ir jokiu būdu nepasiduokite niekieno įkalbinėjimams.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Apimtas impulsyvumo šiandien galite žengti klaidingą ar skubotą žingsnį – tad verčiau tramdykite emocijas. Kur kas daugiau nuveiktumėte pasitelkęs išmintį ir diplomatiškumą.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Nuo jūsų norų šiandien mažai kas priklausys. Pamėginkite prisitaikyti prie to, kas vyksta ir kuo mažiau jaudintis dėl to, kas nuo jūsų nepriklauso. Namuose galimas konfliktas su antrąja puse.

šaltinis www.santarve.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus